Siyah örgü bayan etek

Bayanlar etek giymeyi ne kadar çok sevdiğinizi biliyorum. Bugün sizlerle çok şık bir dantel örgü etek modeli ile karşınızdayım. Etekler bayanların en çok kullandığı giysilerden biridir. Oldukça kullanışlı yazlık ve şık olan eteğimizi görmeye ne dersiniz.

Şimdi eteğimizin anlatımına geçiyorum.  İlk olarak zincir çekip halka yapıyoruz. Daha sonra çekilen zincirin üzerine dolgu yapıyoruz. Daha sonra çekilen zincirin yapılan dolgunun üzerine çiçek şeklinde zincir yapıyoruz. Zincir üzerini dolgu yaptıktan sonra motifin dış bölümlerini tamamlıyoruz. Kare şeklinde işlenilen bu motifimizi siz beden ölçülerinize göre işlemelisiniz hanımlar. Daha sonra işlenilen motifleri bir araya getirip birleştiriyoruz. Tamamen birleştirilen  motiflerin altına pembe renkte astar geçiriyoruz. Geçirilen astar ile ayrı bir güzel görünüm kazanan bu örgümüz çok alımlı durmakta. Siyah iplik ve pembe iplik ile işlenilen bu örgü etek modelimizi sizde farklı renklerde işleyebilirsiniz. Eminim siyah iple işlenilmiş kadar güzel duracaktır.

Etekler bayanların pek ilgisini çeken hemen hemen hayatlarının her evresinde kullanılan bir örgüdür. Pratik kullanımı ve çok rahat kullanışı olan bu örgümüz yelek ve tişort veya gömlek ile çok kolay kombin yapılacak bir örgü modelidir. Emin olun böyle işlemiş olduğunuz bir örgü etek ile sizlerde çok mutlu hissedeceksiniz kendinizi bayanlar. Hadi bayanlar tığla işlenilmiş olan bu kolay ve güzel olan örgü modelimizi kendiniz için biran önce yapın.

 

blank

(Alıntıdır)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN