Pembe ajurlu yazlık örgü kazak

Yaz ayları yaklaşmakta. Bu yaz plajlarda ve gezmelere giderken oldukça şık olan bu örgü bluz modelini görünce çok beğeneceksiniz. Şimdi geçelim bu şık ve kullanışlı olan bu örgü bluz modelimizin size anlatımına geçelim.

Pembe bluzumuza 5 numaralı şiş ile işlemeye başlıyoruz. 100 adet ilmek ile örgümüze başlıyoruz. İki ters iki düz olarak lastik örgü yapıyoruz. 6 cm lastik ördükten sonra diyagram modelimizi örüyoruz. Kol kısmımıza geldik mi iki taraftan kesmeye başlıyoruz. Kesim işlemi tamamlandıktan sonra örgümüzün boyun askı bölümünü yapıyoruz. Arka parçayı da aynı şekilde örüyoruz. Şimdi gelelim örgümüzü tamamlamaya. İki işlenmiş örgümüz üst üste koyup arka bölümden dikiyoruz.

Kullanıma hazır olan bu kazağı biz pembe ip ile işledik. Sizler farklı örgü ipleri ile bu şık yazlık örgü bluzumuzu kendiniz için yapabilirsiniz. Şort ve pantolon üzerine harika bir uyum sağlayarak giyeceğiniz bu örgü bluzu sizde yapmaya çok heveslendiniz değil mi? hanımlar. Evet örgü örmek çok zevkli bir sanat. İşlerken hem zevk aldığınız hemde stres attığınız bu örgünün bir çok çeşidi zamanınızı oturup boş geçirmenizden daha iyidir hanımlar.

Sizde biran önce elinize şişlerinizi ve iplerinizi elinize alın örgü yapmaya başlayın. Günlük hayatın sıkıntısından stresinden kurtulmak için çok ideal bir çözüm. Hadi hanımlar bu örgü modeliniz yapmak için geç kalmayın. Hepinize şimdiden kolay gelsin 🙂

 

 

 

 

 

 

blank

 

 

(Alıntıdır)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN