Boncuklu şal bayan bluz

Örgü örmeyi seven bayanlar genelde farklı şeyler örmeyi çok severler. Bayanların üstün becerilerini kullanıp yaptığı ve ürettiği bir çok ürün oldukça başka bayanların pek çok ilgisini çekmekte ve beğenisi toplamakta. Bugün ki yayınım da sizlerle farklı bir örgü şal modeli paylaşmak istiyorum.

Boncuklu şal bayan bluz

 

blank

Bu farklı olan örgü modelimizde inci boncuk ve saydam boncuk olmak üzere farklı boncuklar kullanılmıştır. Yapımında kalın örgü ipi ve 8 numara örgü tığı kullanılmıştır.

 

blank

Yaka kısmından zincir çekilerek örülmeye başlayan örgü modelimiz yaka kısmından örülmeye başlanılmış bir örgü şal modelidir.

 

blank

Örgü şal modelimizin yapımında berdo örgü tekniği kullanılmıştır. Berdo sayısı arttırılarak yapılan örgü modelimize boncuklar ile ayrı bir güzellik kazandırılmıştır.

blank

Kolları olan bu örgü modelimiz bluz şeklinde de kullanılmaktadır. Boncuklarla zenginlik kazandırılan iki amaçlı olarak yapılmış olan bu örgü modelini kıyafet ve abiye üzerine giyebilirsiniz.

blank

Arka kısmı açık yani yırtmaçlı uygulanan bu şal modeli kullanımı kolay ve pratik olan bir şal modelidir. Sizde farklı renklerde bu örgü modelini yapıp abiye ve şık kıyafetler üzerinde kullanabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN