Bayan örgü yelek modelleri

Bayan yelekleri kış aylarında bayanların en çok kullandığı örgülerdendir. Hem kolay kullanım hemde çabuk ısıtma etkisi olan yelekler örgüler arasında en tercihi yüksek olan giyimdir. Bugün sitemde sizler için birbirinden şık örgü modellerini sizlerle paylaşıyorum.

1-Gri ajurlu örgü yelek

blank

Gri ajurlu örgü yelek modelimiz üç parça işlenilmiş 4 numara örgü şişi ile yapılmış olan bir yelek modelidir. Ajurlu modeli olan bu örgü yelek modelini kendiniz için yapmanızı tavsiye ederim hanımlar.

2-Pirinç örgü kullanılmış yelek

blank

Pirinç işi bildiğimiz üzere örgüde şık duran bir tekniktir. Bu yelek modelimizde de farklı örgü modeli ile birleştirilip bir arada kullanılan örgü modeli çok beğeninizi toplayacak.

3-Pudra rengi tığ işi örgü bayan yelek

blank

Tığ işi pudra bayan yelek tığla yine üç ayrı parça işlenilip parçaların bir araya getirilmesi ile oluşmuş bir örgü yelek modelidir. Oldukça işlenilmesi kolay olan bu yelek modelini biran önce örün derim hanımlar.

4-Gri tığ işi örgü bayan yelek

blank

Gri tığ işi örgü bayan yelek modeli yine tığla yapılmış şık bir yelek modeli hanımlar. Zincir, dolgu, trabzandan oluşan bu yelek modeli kıyafetlerinizi tamamlayacak olan harika bir parça.

5- Gül kurusu şişle örülmüş bayan yelek

blank

Gül kurusu bayan yelek modelimizde şişle yapılmış şık bir model. Şiş ile direk işlenilmeye geçilmiş modelimiz genelde genç bayanlarımıza uygun bir örgü yelek modelidir.

6-Pembe bayan yelek

blank

Pembe bayan yelek modelimiz şişle yapılmış ilk olarak alt kısmın kahve çekirdeği olan üst bölüm ise düz örgü ve ilmek boğma ile yapılmış şık bir modele sahip bir yelek modeli. Sizde farklı renklerde bu şık yelek modelini yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN