Plajlık yazlık bayan bluz

Yazlık örgü bayan bluzlar yaz aylarının en güzel tercihidir. Bu sene yaz tatilene gittiğinizde çok kullanışlı olan bir bayan bluz örmeye ne dersiniz. Yazlarında şık ve şıkır şıkır duracak bu örgü bayan bluzu çok kullanışlı olan bir örgü bluzudur. Tığ işi olan bu örgü bluz modellerinden üç tane bulunmaktadır. Biz bugün yeşil olan bölümünü sizler için ele aldık hanımlar. Bugün bize gerekli olan yine tığ ve örgü ipimiz.

İlk olarak beden ölçünüze göre zincir çekiyoruz. Daha sonra çekilen zincirin üzerine zincir boyunca dolgu yapıyoruz. Göğüs üstüne kadar düz bölümünü işliyoruz daha sonra orta bölümünden ve şeklinde ayırıyoruz. Boyundan geçilecek şekilde boyundan askılı yapıyoruz. Şimdi gelelim alt bölümü işlemeye başlayalım. Zincir ve dolgu ,kutucuklu trabzan ve balık sırtı örgü sistemi yaparak örgümüzün alt kısmını yapıyoruz.

Oldukça şık olan bu yazlık bluzumuzu kullanıma hazır hale getiriyoruz.

Bu denize kenarında oldukça güzel duracaksınız hanımlar. Bu bluz ile plajda bütün gözleri üzerinizde topluyabilirsiniz bayanlar. Bikininizin üzerine rahatlıkla giyebileceğiniz bu örgü ile dışarıda çıkabilirsiniz. Rahat kullanımı ve hemen hemen her kıyafete uyum sağlayacak olan bu bluz,etek,şort ve pantolon üzerine rahatlıkla giyebilirsiniz. Bizim yeşil örgü ipi ile ördüğümüz bu örgü bayan  bluzu sizde farklı iplik renkleri ile örebilirsiniz bayanlar. Hadi tığ ve iplerinizi biran önce elinize alanız ve bu şık örgümüzü yapınız.

 

 

 

 

 

blank

(Alıntıdır)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN