Mavi beyaz iple yapılmış yazlık bayan bluzlar

Hanımlar hepimizin en büyük tutkusu örgü modelidir.

 

Bayanlar hepimiz kendimizi sevip ve kendimize çok özen gösteriyoruz.  Çünki bayan olmak sürekli bakımlı olmaktan ve güzel giyinmekten geçiyor.  Ama tabi ne giyeceğimizi dışarıya çıktığımızda karar veremiyoruz.

Dolaplarımızda ne kadar giysimiz olsada dışarıya çıktıımızda ne giysek diye saatlerce dolabın başında düşünüp duruyoruz.   Kimimi üşüyor çok kalın giyinmekten hoşlanıyor,kimimiz ise mevsim şartları ne olursa olsun ince giyinmekten hoşlanıyoruz.

 

Emini içinizde örgü bayan bluzlarından hoşlanan bayanlar vardır.  Hatta dolabında örgü bluzdan mutlaka bir parça vardır.  Ama yazlık bluz,ama kışlık bayan bluz bu seçemekeleren mutlaka birinden biri giysi dolaplarınızda bulunmaktadır.

 

Çünki biz bayanlar giysiden ve güzel giyinmekten çok hoşnut olup zevk alıyoruz.

 

Kıyafetlerimiz hayatımızın en önemli parçasıdır.

Yaz aylarında ve yaz akşamlarında dışarıya çıktığınız zaman çok rahat ve şık bir bayan bluzu giyip dışarıya çıkmaya ne dersiniz hanımlar ?

Dışarı mağazlardan çok pahalı fiyatlarla  bluz alıyoruz değilmi? Yaşanan bu hayat sıkıntısında bu fiyatlarının hayatımızı nasıl zorladığını hepimiz çok iyi biliyoruz.

Hangi mağazaya gitsek en ufak bir bluzun bile ücreti 60- 70 milyondan başlıyor.

Bu kadar pahalı fiyatları verip 1 bluz alacağımıza kendi el emeğimizle ip alarak şık bluzlar öreceğimek fikri daha iyi olmazmı hanımlar?

 

İşte bugün size bunlardan bir örnek veriyorum bayanlar. Çok şık ve çok basit yazlık bayan bluzu.  Bu bluzumuz tıla zincir örerek ve dolgu örerek yapacağımız olan bir bluz modelidir.

Bu bluzumuz yaz aylarında giyilecek harika olan bir bluz modelidir. İşlerken sizleri hiç yormayacak ve tam yaz aylarında giyilecek kısa kollu rahat bir bayan bluzudur.

Şimdi bu çok şık ve kolay örülen bayan bluzumuzu görelim.

 

992907_627551620588570_1470095263_n

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN