Beyaz motifli bayan şalları

Hanımlar bugün sizler için harika bir örgü modeli paylaşacağım.

 

Hanımlar örgüyü ve örgü örmeyi hepinizin çok sevdiğini biliyorum. Bu nedenle siz değerli takipçilerim hergün farklı birşey yayınlamaya özen gösteriyorum.

Hanımlar sizler şal kullanmayı seviyormusunuz? Dışrıya çıktığınız zaman üzerinizde bir şal bulunması hiç fena olmuyacaktır değil mi?  Bildiğimiz üzere bayanlar sizlerinde çoğunluğunun dolabında bir el örgüsü şal bulunduğuna eminim.   Tığ işi bayan şalları gerçektende örüldüğünde çok şık duran bir şal modelleridir.

Öyle ki bahar ve kış aylarında ve serin yaz akşamlarında mutlaka bayanların sırtında incede olsa bir bayan şalı görüyoruz.

Bayanlar kış aylarında örgü örmenin daha zevkli olduğunun eminim.  Bence sizde benle aynı fikirdesinizidir. Çğnkü kışın soğuk hava şartları nedeni ile bir çoğumuz dışarıya çıkamamaktayız.

Bu nedenle hepimiz havanı soğuk olmasına dolayı evde olmamızdan dolayı kış günlerinde örgü örmeyi tercih ediyoruz.  Soğuk uzun kış akşam ve gecelerinde düşünsenize flim ve dizi izlerken örgü örmenin ne kadar zevkli olduğunu düşünebiliyormusunuz?

Gerçi bugün sizler için ideal olan yazlık bir şal yayınlayacağım ama eminim sizde kış ayına dayanamayıp bu şık şalımızı hemen tığ ve örgü ipi alarak hemen bu şalımızı işleyeceksiniz.

 

Evet bugün tığla örülen bir bayan şalını yayınlıyorum.  Şalımız tığla ve ince örgü ipi ile örülmüş olan bir beyaz bayan şal modelidir.  Şalımız motiflerden meydana gelmiştir.  Her bir motif şalımızda ayrı olarak işlenmiştir.  Daha sonra şalımızdaki motifler birleştirilerek kullanım aşamasına getirilmiştir.

 

Çok asil ve şık olan bu şalımızı sizde kendiniz için örüp yaz ve bahar aylarında kullanabilirsiniz.

 

1000763_634538349889897_1828382573_n

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN