Beyaz tığ işi çiçekli şapkalar

Bayanlar bebekleriniz için örgü şapka yapmaya ne dersiniz?

 

Evet kız çocuklarına sahip olan bayanlar kızlarınızı ne kadar şıkır şıkır giydirmeyi sevdiğinizi tahmin edebiliyorum.  Canlı ve hoş renkler,açık renkler onların üzerinde kullandığınız renklerden.

 

Evet hanımlar çocuklarınıza çeşitli ve çok şık ve cici bir örgü şapka kullanmayı başlarını takmaya ne dersiniz.  Örgü şapkalar elbette çok şık duran şapkalar arasındadır. Bu güzel yaz aylarında sizleri oyalacak bir şeyler aradığınızı tahmin ediyorum.  Hepiniz şık ve güzel bir şapkayı örüp kız çocuklarınıza giydirmek istemezmisiniz.

 

Evet herkes çocuğunun başında şık ve güzel bir şapka görmeyi ister bu sıcak yaz aylarında.  Çünki aşırı sıcaklardan çocuklarınız için çok tehlikeli ve bunaltıcı oluyor.

 

Sevgili bayanlar sizlerde çocuklarınızı dışırıya çıktığı zaman sıcaktan korumak istediğinize  eminim.  Çünkü hepiniz için çocukları en kıymetli olan varlıklarımızdır. Onları gözümüzden bile sakındığımız ortada.

Bayanlar bugün sizler için onları sıcaktan korumanız için  çok şık bir şapka modeli  yayınlayacağım.  Evet hanımlar bu gün çok cici ve şık bir çocuk şapkası paylaşacağım.

 

Evet bayanlar bu şık şapkamızı örmek için bize gerekli olan şey örgü tığı ve örgü ipi.  Şapkamıza  başlarken orta kısımdan işlemeye başlıyoruz.  Daha sonra küçük dolgulu bir motif yaratarak arttırarak işliyoruz.  Her sırada arttırılarak işlenilen motifimizi büyüterek şapka haline getiriyoruz.

Daha sonra gül motifini yapıp üzerine monte ettikten sonra yaprak bölümünüde işledikten sonra örgümüzü kullanım aşamasına getiriyoruz.

 

Şimdi bu şık  şapkamızı açıklamalı olarak yayınlıyorum.

 

1045146_633931983283867_321911285_n

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN