Yazlık mavi bayan örgü bluz

Kış aylarını yaşadığımız gibi malum yaz ayları da gittikçe yaklaşıyor. Yaz aylarında sıcak havalarında insan oldukça ne giyeceğini şaşıyor. Özellikle de aşırı sıcak şehirlerde yaşayan arkadaşlarımız. Hava sıcak dışarı çıkarken bugün ne giyinsem sorusu hepinizin beyninizi kemiriyor demi hanımlar.

Çünki biz bayanlar giyimimize çok önem veririz. Dışarıya çıkarken ne giysem,giydiğim yakıştı mı rengin güzel mi düşünceleri hep bizleri düşündürür ve bu düşünce saatlerimizi alır. Bugün yine sitemizden siz bayan arkadaşlarımıza oldukça güzel bir giysi örneğimiz var. Bugün yine yazlık bayan bluzu ile karşınızdayız. Tığ ile örülmüş olan bu bayan örgü bluzumuz tığ,zincir ve dolgu örgü tekniği ile yapılmış olan bir bayan bluz modelidir.

Göğüs kısmı üçgen dilim örgü modeli tarzında işlenilmiş olan bayan bluz modelidir. Düz şeklide işlenilip arttırılarak işlenilmiş olan bir bayan bluzudur. Boyundan bağcığı da zincir dolgu yapılarak işlenilmiş olan bir bayan bluz örgü modelidir. Örgü modelimiz tığ ile işlenildiğinden çok kolay örülmesi olan bir bayan bluz modelidir. Bu yazlık örnek bayan bluzumuz çok şık kot pantalon veya keten beyaz pantolon ile harika kombin edilecek bir bluz modelidir. Bu sene yaz tatili planınız varsa eğer hanımlar biran önce bu örgümüzü yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü deniz kenarında gezerken çok severek giyeceğiniz bir örgü kıyafet olacaktır. İşlmek isteyen bayanlarımıza şimdiden kolay gelsin.

blank

(Alıntıdır)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN