Askılı yazlı örgü bayan bluz

Bayanlar karşınıza yine şık olan bir örgü bayan bluzu ile karşınızdayım. Yaz aylarında genelde bayanlar bu tarz bluzlar giymeyi çok sever.  Örgü bayan bluzlar hem çok kullanışlı hemde şık duran bayan bluzlardır. Bugün ki örgü bayan bluzumuz şiş ile işlenilmiş olan bir bayan bluz modelidir. Şiş ile iki parça işlenilen bu bayan bluz işlenilmesi çok kolay olan bir bayan bluz modelidir.

YAPILIŞI:

İlk olarak beyaz iple 100 ilmek ile iki ters iki düz olan bir örgü ilmeği ile işimizi örmeye başlıyoruz. İki ters iki düz örgü ile lastik işlemeye başlıyoruz. Düz olarak olarak tek parça örgümüzü işledikten sonra boyunu belirledikten sonra tek parça olarak kesiyoruz.

Daha sonra renkli ipliklerle tığ yardımı ile zincir çekerek ilk önce askılarını yapıyoruz bluzumuzun. Ve geldi göğüs altı süsleride zincirle renkli ipliklerle yapılan ipleri kıyafetin üzerine monte ederek kullanıma hazır hale getiryoruz. Sizde bu şık örgü bayan bluzunu açık olan farklı renklerle örerek kendiniz için bluzumuzu yapabilirsiniz. Sizler bu sene yaz aylarında denize ve kıyılara gidecekseniz biran önce bu modelimizi kendinizin için işleyip yaza şimdiden hazırlayabilirsiniz. Bu örgümüzü hatta bikini üzerine de giyebilirsiniz. Umarım bu yayınladığımız örgümüzü beğenirseniz. İşlemek isteyen bayanlarımıza şimdiden kolay gelsin diyorum. Unutmayın ki örgü örmek stres ve sıkıntılarınızdan kurtulmanın en iyi terapisidir.

 

 

 

 

blank

(Alıntıdır)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN