Sivasın En Geniş Kapsamlı Haber Sitesi

Mysivas.com; görüldüğünüz gibi, haber açısından oldukça zengindir.Sizde Güncel Sivas haber ve gelişmeleri en hızlı bir şekilde ziyaretçilerine sunmak amacı ile oluşturulmuş bir haber partalıdır.

Son Dakika  Sivas haberleri

Son Dakika  Sivas haberleri; ilimizdeki her konudan önemli son dakika gelişmelerini anında haber sitemizden öğrenebilirsiniz. Siz değerli okurlarımız için haber sunarken, okurlarımıza sadece ve sadece gerçeği, aktarıyoruz. Haberin içeriğinde her hangi bir oynama yapmıyoruz. Haberin okurlarımızda uyandıracağı duygular özgür iradesiyle karar vereceği bir konudur. Sitemizde yayınladığımız tüm haberlerde her hangi bir gerçeğin ve ya da bir olayın, ört pas edilmesi için bilerek ya da bilmeden kenara haberde anlatılan olayın gözden saklanılmaması gerektiğinin bilincindeyiz. Bu nokrada Haber niteliği taşıyan tüm olaylar bizim konumuzdur ve siz değerli ziyaretçilerimizin bu haberleri öğrenmesine hakkı vardır. Şuana kadar hiç bir haberi ya da habere konu olan olayı saklamadık ya da görmemezlikten gelmedik. Güncel, Ekonomi, Dünya Spor, Politika,  Sağlık Teknoloji ve diğer tüm kategorilerde güncel Haberleri takip etmek için bizi sosyal medyadan takip edebilir ya da sık kullanılanlar sekmesine ekleyebilirsiniz.

BİZİ BİZ YAPAN İLKELERİMİZ

Tarafsızız: Sitemizde yayınlanan  ve etkinlikleri ilgili yayınlamış olduğumuz haberlere tarafsız bir şekilde yaklaşmaktayız. Sivas ilimizdeki haberleri sizlere aktaran site olarak,  sırf dikkat çekeceğiz diye görevimizin; okurlarımızı yönlendirmek için haber sunmuyoruz.

Şeffafız:  Sivas ilindeki hiçbir haberi öteleyip arka plana atmıyoruz. İlimizde her ne olduysa gözden kaçırmadan size olduğu gibi sunmaya özen gösteriyoruz. Hiç bir habere doğrudan doğruya ya da dolalı şekilde yorum katmıyor, size sadece meydana gelen olayları haber olarak sunuyoruz.

YASALARA UYGUN HABERLER

Sitemiz Türkiye Cumhuriyetinin koymuş olduğu Yasaların doğrultusunda ilkeli haberler sunmaktadır. Sitemizde gerek Sivas ilindeki haberler gerek resimler, bilgiler, telif hakkına ve emeğe saygı çerçevesinde yayınlanmaktadır. Ayrıca siz değerli ziyaretçilerimize,  sunduğumuz firma rehberi ve seri ilanlar sekmesiyle Sivas ilinde sesinizi daha kolay duyurma olanağı da sunmaktayız. Yine arama butonumuz, kelime ve haber bazlı gerçek bir haber arama sayfasıdır. Dilerseniz bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, ya da sık kullanılanlara ekleyebilirsiniz.

 

mysivas

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN