Sivas Kız Öğrenci Yurdu

Otel kalitesinde hizmet anlayışı ile evinizin konforunu yaşatan Sivas kız öğrenci yurdu için konaklayabileceğiniz birçok seçenek mevcut. Hem konumu hem de güvenliğinin yanı sıra, ekonomik oluşu ile de dikkat çeken bu yurtlarda, şehrin en güzel caddesinde ve en güzel sokaklarında konaklama imkanı bulunuyor. Kız öğrenciler ve özellikle de onların velileri için güvenli bir ortam oldukça önemlidir. Öğrenciler için özel olarak dekore edilen odalarda, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik olarak hazırlanan bir yurtta, evinizin konforunu Sivas’a taşıyın. Şehrin tam merkezinde konaklama imkanı ile, Sivas’ta yaşayan kız öğrenciler için yurtlarda birçok olanak mevcut. Farklı fiyat seçenekleri ve farklı hizmet olanakları ile Sivas kız öğrenci yurdu hizmetinizde. Günün 24 saati sıcak su olanağı mevcut olan yurtlarda, öğrenciler için yeni ve modern mobilyalar yer alıyor. Gün boyunca ücretsiz internet hizmeti ve ücretsiz temizlik olanakları gibi daha birçok seçenek de yine kız öğrenciler için yurtlarda verilen hizmetler arasında. Huzurlu bir atmosferde, okuldan geldiğinizde eve dönmüş hissi yaşayacağınız ve rahat bir ortamda ders çalışmanız için dizayn edilmiş odalarda konaklayabileceğiniz Sivas kız öğrenci yurtları tüm kız öğrencilerin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmaktadır.

Şehir merkezindeki konumu ile hastane, banka ve postane gibi acil ihtiyaç duyabileceğiniz tüm noktalara da yakın olursunuz. Sıcak bir aile ortamı vaat eden kız yurtlarında evinizin konforunu yaşayın. Kız öğrencilerin velileri için akıllarında herhangi bir soru işareti bırakmayacak, özel güvenlikli bir ortama emanet edebilecekleri bir hizmet seçeneği ile Sivas kız öğrenci yurdu, bugüne kadar binlerce kız öğrenci ağırlamış ve onlarca öğrenciyi de ağırlamaya devam etmektedir. Güvenli bir aile ortamı yaratmak için titizlikle çalışan yurtlar, üniversite hayatını Sivas’ta geçirecek olan genç kızlar için keyifli bir konaklama seçeneği sunuyor. Huzur, konfor ve güven burada oldukça önemlidir. Hem öğrenciler kendilerini evinde hissetmeli, hem de keyifli ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilmeli. Bu nedenle Sivas kız öğrenci yurdu, 24 saat sıcak su, ücretsiz internet, ücretsiz temizlik, ücretsiz kahvaltı, ücretsiz akşam yemeği, merkezi ısınma, Televizyon odası, terası, çamaşır odası, ütü odası, mutfak, ortopedik yatak, kitaplık, açık büfe güvenlik, 24 saat yönetici, yangın uyarı sistemi, etüt salonu, konferans salonu, valiz odası, çalışma masası gibi birçok özellik ve hizmeti ile kız öğrencilerini ağırlamaktadır.

Ayrıca özel güvenlik ve 24 saat kamera kayıt sistemi ile oluşabilecek herhangi bir güvenlik açığını engellemek için büyük bir titizlikle hareket etmektedir. 2,4 ve 6 kişilik odalarda konaklama seçenekleri ile her bütçeye uygun konaklama seçenekleri bulunan yurtlarda öğrencilik hayatınız süresince ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Sivas kız öğrenci yurdu, konum olarak oldukça merkezi bir noktada bulunduğundan ulaşım sorunu bulunmaz ve toplu taşıma araçları birkaç dakikalık yürüme mesafesi uzaklıktadır. Dolayısıyla öğrenciler için yurt ile okul, okul ile yurt arası ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bu da kız öğrencilerin güvenliği ve onlardan uzakta olan aileleri için oldukça önemli detaylardan biridir. Kaliteli, konforlu ve güvenli bir yurt arayan ve üniversite hayatını Sivas’ta geçirmek isteyen gençler için seçenek oluşturmaktadır. Banyo+WC tipi odalarda, öğrenciler için kişisel dolap, kitaplık ve çalışma masası gibi seçenekler mevcut olup, öğrencilerin öğrenim hayatları süresince kendilerini evlerinde hissetmeleri sağlanmaktadır. Öğrencilerini ailelerinin bir üyesi olarak kabul eden Sivas kız öğrenci yurdu, şehrin merkezi noktasında, konforlu, huzurlu ve yüksek yaşam standardı vaat etmektedir. 

slide3

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN