Özgür Ruhlu Kadınlara Özel Fantezi İç Giyim Ürünleri

Bir kadını erotik bir masala aitmişçesine mükemmelleştiren fantazi iç giyim, model ve tasarım seçeneği bakımından sınırsız seçeneğe sahip, gecelikler, çoraplar, elbiseler, külotlar ve sütyenler ve mayokinileri ile birlikte partnerinizi heyecanlandıracak biçimdeki tasarımları ile karşınıza çıkıyor.

Özellikle vücut büyük bir bölümünü açıkta bırakan ya da transparan tasarımlar ile vücudunuzu daha ilgi çekici kılan bu tasarımların yanı sıra, tasarım olarak tamamen fantezi giyime ait olan göğüs ucu kapatıcılar, tangalar, vücut çorapları ve jartiyerler, babydollar ve büstiyerler de seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Peki, size en uygun fantezi giyim modeli ve bu modele uygun tasarım hangisi olmalı?

En Popüler Fantezi Kostümler

Özellikle özgür ve asi bir ruha sahipseniz eğer, alışılmışın dışına çıkan fantezi kostüm modelleri tam da size göre olabilir.

Hemşire kıyafetleri, yakın doğu kültürüne ait peçeli erotik kıyafetler, hizmetçi ve oryantal kostümleri ilk tercihleriniz arasında yer alabilir. Elbette kareli ultra mini etekler de bayanların en çok tercih ettikleri kostümler arasında yer alıyor.

Yaratmak istediğiniz sıcak ortamda sıradanlıktan uzak bir görünüme sahip olmak istiyorsanız eğer, deri kostümler ya da vücut çorapları da ilk tercihleriniz arasında yer almalı.

Vücudunuzu tamamen saran ve sizi çok daha dolgun gösterecek olan deri kostümler tasarımlarındaki transparan ayrıntılarla vücudunuzu daha dikkat çekici kılmanızı sağlayabilirken vücut çorapları, göğüs ve kalça bölümlerini görünür kılan tamamen transparan kumaşlar üretilen tasarımlar arasında yer aldıklarından monotonlaşmış cinsel hayatınıza renk katmak için göz önünde bulundurmanız gereken fantezi giyim seçenekleri arasında yer almalı.

Babydoll Modelleri

Fantezi iç giyimde asalet ve masumiyetten yana iseniz ve partnerinizin de bundan hoşlandığınızı biliyorsanız, size tavsiye edebileceğimiz en güzel fantezi giyim modelleri arasında babydollar bulunuyor.

Transparan kumaşların erotizmini ve saten kumaşların rahatlığını bir arada bulunduran bu modeller, beyaz, bebek mavisi, tozpembe, pudra rengi gibi renk seçenekleri ile karşınıza çıkabiliyor.

Bu yılın en fazla tercih edilen babydoll modelleri ile birlikte, iç giyime ait olan, külot sütyen, korse, toparlayıcı, sabahlık gibi ürünlerin tümünü bulabilirsiniz.

 

fantazi_ic_giyim

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN