Örgü Çeşitlerinde En Son Modeller

Bayanların yapmaktan en çok keyif aldığı işler elişleridir. Bazı bayanlar tığ ile örgü örmeyi bazı bayanlar şiş ile örgü örmeyi bazılarıysa iğne oyası yapmayı severler. Kazak, yelek, atkı, bere, eldiven, salon takımı, havlu kenarı, yemeni kenarı, şapka, bluz, patik ve daha birçok ürünü örgü örerek ortaya çıkarırlar. Bayanlar bu örgüleri yaparken birbirlerinden örnek model aldıkları gibi internet üzerinden de farklı örgü modeli arayışına girerler. İnternet ortamında yer alan www.orgudunyasi.org adresi bayanlar için yepyeni örgü modellerini sitesinde sergiliyor. Bebek patik modelleri, iğne oyası modelleri, çanta modelleri ve Tunus işi patik modelleri birbirinden farklı ve çeşitli olarak sitede bulunuyor. Site üzerinde renkli ve çeşitli örgü ürünleri yer alıyor.

Örgü Modelleri ve Anlatımları

Sitenin bir diğer özelliğini de örgü modellerinin yapılışlarıyla birlikte sergileniyor olması oluşturuyor. Örgü örmeyi seven fakat örmeyi hiç bilmeyen bayanlar bu siteden amigurumi bebek yapımı hakkında bile bilgi edinebiliyor ve bu modeli örebiliyor. Her bayan bu siteden kendi zevkine göre örgü modeli bularak yapabiliyor. Bayanlar bu zevkli uğraş hakkındaki tüm bilgileri siteden öğrenebiliyor.

Kimsede Olmayan Örgü Modelleri

Bayanlar bu site üzerinden buldukları modelleri anlatımını inceleyerek veya yapılış videosunu izleyerek kısa sürede yapabiliyor. En güzel oya modelleri sitede sürekli güncellenerek farklı modellere yer veriliyor. Genç kız çeyizleri için, arkadaş ve dostlara hediye edilmek için, ev içinde kullanmak için veya süs eşyası olarak sergilenmek için yapılabilecek tüm örgü modelleri bu siteden bulunabiliyor.

Örgü Öğrenme Sitesi

Örgü örmeyi seven, farklı ve gösterişli çeşit çeşit örgü örneği bulmak isteyen tüm bayanlar Örgü Dünyasından farklı ve özel örgü modellerine ulaşabiliyor. Hiç kimsede bulunmayan, farklı ve tarz örgü modeli bulmak isteyen bayanlar bu siteden en değişik örgü modellerine ulaşabiliyor. Yemeni oyası, bebek şapkası, tulum, kazak, runner, paspas, şapka, yelek ve birçok örgüden yapılmış aksesuar bu sitede yayınlanıyor. Bayanların sürekli kullandığı çantaların örgü şeklinde yapılışı, bu örgüler için hangi malzemelere ihtiyaç duyulduğu ve örgünün videolu anlatımıyla yapılış şekli sitede ayrıntılı olarak açıklanıyor.

blank

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN