Nova Köşe Koltuk Takımları Kaliteli Malzemeden Üretilmektedir

Mobilya sektöründe uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız bu konuda sizlere hizmet sunmaya devam ediyor.Özellikle bugün sizler için Köşe koltuk takımları hakkında merak edilen detayları açıklayacağız. Son zamanlarda üretime geçtiğimiz ve oldukça fazla sipariş aldığımız Köşe koltuk takımı modellerinin son derece kaliteli olduğunu sizlere belirtmek istiyoruz.
Köşe Koltuk

Sektörde uzun zamandır çalışmalarına devam eden firmamız aldığı belge ile E1 standartlarına uygun olarak ürünler üretmeye devam ediyor. Özellikle malzeme olarak kaliteli olan ürünleri kullanan firmamız bu konuda ürettiği ürünleri TSE Denetiminde onaylı olarak üretmeye başladı. Köşe koltuk takımlarının içerisinde bulunan iskelet yapısında ise son derece dayanıklı olan metallerden kullanarak bu konuda fark yaratmaya devam ediyoruz. Ağaç kısmında kullanılan malzemelerin ise gürgen ağacından olması ürünlerimizin ne kadar sağlam ve dayanıklı olduğunun en büyük kanıtı olarak dikkat çekiyor.

Köşe Takımları

Köşe koltuk takımları genellikle en çok istenen özelliklerinin başında gelen sabit kısımlar dışında sökülüp takılması son derece kolay olan aparatlarının bulunması müşterilerin bizlere olan taleplerinin artmasına neden olmaktadır. Köşe koltuk takımlarında kullandığımız 1. Sınıf olan kumaşlar ise zaman içerisinde deforme olmayarak uzun süre bu konuda sizlere hizmet vermeye devam eden ürünler olarak dikkat çekiyor. Özellikle son zamanlarda çıkan kumaş türlerinin başında gelen Jumbo kumaşları kullanmamızın nedeni ise koltuk takımlarının silinme özelliğini bulunmasından dolayı. Yanmalara karşı diğer kumaşlara göre dayanıklı olan bu kumaşlar 1. Sınıf olarak dikkat çekiyor.

Köşe Takımları

Ayrıca Köşe koltuk takımlarının iskeletlerinin altında kullanılan ve her zaman büyük sorun olarak müşterilerin şikayet ettiği konuların başında gelen sünger kısımlarına kullandığımız süngerin kaliteli dikkat çekici olarak karşımıza çıkıyor. Genellikle yeni alınan ürünlerde zamanla oluşan çökmelerden dolayı müşterilerin bu konuda bizlere gelen şikayetlerinden sonra siz değerli müşterilerimiz için önemli olan oturma kısımlarında 1.sınıf malzeme olan sünger çeşidi kullandık.

Köşe Takımları

Bu sayede Köşe koltuk takımlarınızın daha uzun süreli kullanma fırsatını yakından yakalamış olacaksınız. İşte sizlere uzun yıllardır hizmet veren firmamızda bulunan Köşe koltuk takımları hakkında gerekli olan bilgilerin tüm detayları http://www.novakoltuk.com adresinde..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN