Kırmızı boncuklu örgü bayan patik

BAYANLAR İYİ AKŞAMLAR. BU AKŞAM SİZE ÇOK KULLANIŞLI OLAN BİR PATİK MODELİ PAYLAŞIYORUM. BUGİNKİ YAYINLAYACAĞIMIZ PATİĞİMİZ TAM GEZMELİK.  AYAKLARINIZDA ŞIKIR ŞIKIR DURACAK OLAN BU ÖRGÜ PATİĞİMİZİ GÖRÜR GÖRMEZ ÇOK BEĞENECEK VE HEMEN İŞLEMEK İSTEYECEKSİNİZ. BU GÜNKİ PATİK MODELİMİZ ÇOK KOLAY.AMA  SADECE PATİĞİMİZDE BONCUKLARI İPTE YÜRÜTMEK BİRAZ ZOR OLUYOR.
BEN  PATİĞİMİZİ 8 NO TIĞ İLE YAPTIM 3 DİZİ BONCUK YETİYOR
BONCUKLARINI DA KESME BONCUK ALIRSANIZ YIKANINCA RENGİNİ ATMIYOR..GELELİM YAPILIŞINA 14 ZİNCİR ÇEKİLİP ZİNCİRLERİN İÇİNE 12 TRABZAN YAPILIYOR.2 ZİNCİR ÇEKİLİP KARŞI YA GEÇİLİYOR YİNE 12 TRABZAN YAPILIP ORAYADA 2 ZİNCİR ÇEKİP İKİNCİ SIRAMIZA BAŞLIYORUZ..
YANİ KÖŞELERE GELİNCE 2 ZİNCİR ÇEKİLİP ARTTIRILIYOR VE BİR ÜST SIRADA 2 ZİNCİR ÇEKTİĞİMİZ YERE 2 TRABZAN DAHA EKLENMİŞ OLUYOR.BÖYLE DÖNE DÖNE 26 TRABZAN OLANA KADAR PATİĞİN UCU ARTTIRILIYOR..
BONCUK KOYMA İŞİ BAŞLIYOR.ÖNCE 5 ZİNCİR ÇEKİLİP İPE DİZİLİ BONCUKLARDA 4 TANE KOYULUYOR.VE 6 ZİNCİR ÇEKİLYOR….
BU İŞLEM 6 DEFA TEKRARLANIYOR..VE EN SONA YİNE 5 ZİNCİR ÇEKİP PATİĞİN ALT KISMINA GELECEK OLAN 26 TRABZAN YAPILIYOR.İKİNCİ SIRADADA 3 ER ZİNCİR ÇEKİLİP BİR BONCUĞUN ÜZERİNE BİRDE BOŞA BATILARAK TAMAMLANIYOR.BÖYLE
5 SIRA YAPILDIKTAN SONRA PATİĞİN ÖNÜ AYRILIYOR. BUNDAN SONRADA BİR İÇİNDEN BİR DIŞINDAN ÖRÜP AYAĞINIZA GÖRE YAPILARAK PATİK BİTİRİLİYOR .HADİ HANIMLAR PATİĞİMİZİ İŞLEMEYE HEMEN İŞLEMEYE BAŞLAYABİLİRSİNİZ CANLARIM. PATİK MODELİMİZ TIĞ İLE İŞLENİLDİĞİNDEN İŞLERKEN SİZE ZEVK VERECEK VE HEMEN ÖRÜLMESİ BİTECEKTİR HANIMLAR. SİZDE PATİĞİNİZİ SEVDİĞİNİZ RENKLERLE ÖREBİLİRSİNİZ . HEPİNİZE ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN CANLARIM.

blank

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN