Kırışıklık tedavisinde başarılı botoks uygulamaları

Kırışıklık tedavisi için en etkili çözümün ne olacağını merak ediyor olabilirsiniz. Aslında merak etmekten daha çok başarılı bir sonucun verilmesini istiyor ve o rahatsız eden kırışıklıkların giderilmesini arzuluyor olacaksınız. Kırışıklık tedavisi için artık acılar çekmenize ya da günlerce seanslara katılmanıza gerek kalmayacak. Sizler son yılların en büyük buluşu olan botoks uygulaması ile zaten kırışıkları yok edecek ve daha genç bir siz ile karşılıyor olacaksınız. Kırışıklık tedavisi için Buket Yıldırım dilenirse ve gerek görülürse aynı anda dolgu uygulaması da sunabilir ama bu her zaman yapılan ve gerek görülen bir durum değildir. Eğer şikâyetiniz sadece kırışıklık ise bunu gidermek yaklaşık 5 dakika sürecek ve 6 ay boyunca da etkili sonuçlarına devam ediyor olacak. 6 ay dolduktan sonra maalesef artık botoks etkisini kaybetmeye başlıyor ama sizler isterseniz yine yaptırarak etkiyi devam ettirebilirsiniz.

Göz çevresi kırışıklıkları içinde botoks uygulaması hem zahmetsiz hem ekonomik hem de acısız bir uygulama olduğu için talep görmeye devam edecek. Doktorlar artık farklı uygulamaların yerine en etkili olan bu uygulamayı daha doğru buluyorlar. Elbette sizler için hangi uygulamanın doğru olduğu yine karşılıklı olarak görüşülüp konuşulabilir ama çok büyük bir sorun olmadıkça botoks yeterli oluyor olacak. Göz çevresi kırışıklıkları için yapılan botoks uygulaması da aynı etkileri taşıyor olacak. Yani ortalama 6 ay gibi bir süreç sonrasında tekrarlanabilir. Dilenirse kaş bölgesi içinde işlem yapılır ve kaş kaldırma uygulamasında da başarı bu şekilde sağlanılabilir.

Göz altı kırışıklıkları bazen morluklar bazen çöküntüler ile birlikte ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda ışık dolguları, botoks uygulamaları ya da dolgu botoks uygulamaları yapılabilir. Göz altı kırışıklıkları için doktorunuz sizi yönlendiriyor olacaktır. Göz altı kırışıklıkları için uygulama yapacağınız işlem sadece botoks ise yine 5 dakikada ama bunun yanı sıra dolgu da olacaksa bu süreç 15 dakika gibi yine kısa bir sürede tamamlanıyor olacak.

 

Image with beautiful smiling blonde girl on white background closeup
Image with beautiful smiling blonde girl on white background closeup

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN