İngrid Millet Ürünleri

1992 yılında Amerika Bireşik Devleti’ nde Ingrid Millet Paris cilt bakım ürün serisinin resmi distiribütörü olup Avrupa ülkelerinde büyük ilgi görmüş ve yaptıkları ürünler ile başarılarını kanıtlamışlardır. IngridMillet bir Fransız markasıdır. IngridMillet, kullanıcılarına kalitenin yanında doğal ürünler sunmayı amaçlamaktadır.

IngridMillet kadınların lüks cilt bakım ürünlerini karşılar nitelikte ürünler sunmaktadır. IngridMillet ürünlerinin çok ilgi görmesi ve lider markalar arasında yer almasının sebebi gençleştirici ve yaşlanmayı önleyici ürünler geliştirmiş olmasıdır. IngridMillet ürünleri uzman dermatoglar tarafından kendi laboratuarlarında geliştirerek insan sağlığını ön planda tutmuş ve organik içeriklerle üretmiştir.

IngridMillet, özel bitkisel ve doğal içerik kullanarak oluşturulmaktadır. Bu sayede bir çok ürünü uluslararası alanda ödül almıştır. Ingrid Millet ürünleri tüm cilt yapısına uygun şekilde tasarlanmıştır. Tüm cilt tipine uyum sağlamayan ürünler kalıcı çözüm sunmamasının yanı sıra cilt üzerinde sorunlar yaratabilmektedir. Bu sebeple Ingrid Millet ürünleri en iyi çözümleri yaratarak en kalıcı sonuçları vermektedir.

Cilt için önemli alternatifler sunan mineral bakım, ürünlerin cilt ile uyumlu olmasında son derece etkilidir. Mineral içerikli ürünler cilt için hem denetleme hem de düzenleme anlamında etkili çözümler sunmaktadır. Bu sebeple Ingrid Millet ürünlerinin içeriği mineral açısından zengindir. Bu sebeple ürünlerin yarattığı etkiler son derece doğal etkileyici olup pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir.

Ingrid Millet markasının en çok tercih edilen ve ilgi gören ürünleri gençleştirici ve yaşlanmayı geciktirici ürünleridir. Ingrid Millet kullanıcılarına yüz bölgesi için ayrı, boyun ve çevre bölgesi için ayrı ürün seçenekleri sunmaktadır.

http://www.dermoeczanem.com/ingrid-millet

ingrid-millet

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN