Düğün Fotoğraflarınız İle Yıllar Sonra Da Aynı Heyecanı Yaşayın!

Düğün sezonu başladı. Düğünün olacağı güne kadar yapılan her şey aslında çok önemli. Düğün hazırlıkları, gelinlik ve damatlık seçimi, saç ve makyaja karar verme, düğün yerini seçme, nasıl bir düğün istediğine karar verme gibi durumların hepsi kendi içinde çok önemli. Ancak bu durumlarda bir tanesi var ki, gerçekten çok önemli bir ayrıntı. Düğün fotoğraflarının nasıl olacağı, yıllar sonra da o fotoğrafların yüzümüzü güldürmesini istediğimiz için ayrı bir önem taşıyor.

İnsanlar eskiden yalnızca stüdyo içinde, klasik gelin ve damat pozlarından oluşan düğün fotoğrafları çektiriyordu. Ancak bu fotoğraflar artık tarihin tozlu sayfalarına gömüldü ve yepyeni bir trend başladı. Düğününüz artık bir belgesel niteliğinde çekiliyor ve yıllar geçse de her ayrıntıyı hatırlamanız için küçük ama önemli detaylar fotoğraflar içine işleniyor. Yani siz yıllar sonra düğün fotoğraflarınızı çocuklarınıza gösterirken düğün günü yaşadığınız heyecanı tekrar yaşama imkanı elde edebiliyorsunuz.

Düğün için yapılan hazırlıkların hepsi kendi içinde ayrı ayrı detaylar barındırıyor. Bizim de düğün fotoğrafları çekmekteki amacımız yalnızca yapay pozları yakalamak değil, o gün yaşanan heyecanı ve mutluluğu yakalamaktır. Bu sayede düğününüzü ve o gün yaşadığınız karmakarışık tüm duyguları bir hikaye gibi uzun yıllar yaşatabilirsiniz.

Düğün fotoğraflarınızı amacımızı gerçekleştirecek şekilde çekebilmek ve duygularınızı fotoğraflara yansıtabilmek için öncelikle sizi araştırırız ve tanımaya çalışırız. Çünkü sizi ne kadar iyi tanıyabilirsek çektiğimiz fotoğrafların o kadar canlı olacağına inanıyoruz. Bu sebeple de sizlerle ilgili bilgileri öğrenip, değerlendiriyor ve o bilgiler ışığında hareket ediyoruz.

Bizim için her çiftimiz araştırılmaya başlanacak yeni bir proje gibidir. Başladığımız her proje için yeni fikirler, temalar, konseptler, sloganlar ve senaryolar üretiriz. Bu sebeple bize düğün fotoğrafları için başvuran çiftlerimizin isteklerini doğru değerlendirmek projelerimizin kusursuz ve özel olması açısından büyük bir önem taşır.

Düğün fotoğraflarınızın çekileceği yer de en az konsept ve tema kadar önemlidir. Biz İstanbul’un en güzel yerlerinden Özgürlük Parkı, Validebağ Korusu, Kınalıada, Kemerburgaz, Kuzguncuk, Fenerbahçe Parkı, Büyükada, Göztepe Parkı, Kibrithane, Halbeliada, Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, Belgrad Ormanı ve Atatürk Orbitoryumu’nda düğün belgesellerimizin çekimini gerçekleştiriyoruz.

Düğün fotoğraflarınızın çekimi için uygun yeri ve temayı belirledikten sonra düğün gününüzde sabahın ilk ışıkları ile birlikte sizin yanınızda yer alıyoruz. Duaföre gidişinizden başlayarak saç ve makyaj hazırlığınıza kadar giden süreçlerin her birinde sizin yanınızda yer alıyoruz. Saçınızın ve makyajınızın hazırlanması aşamasında hissettikleriniz, duvağınızın takılması, gelinliğinizi giymeniz esnasında yaşadıklarınızın net bir şekilde fotoğraflara yansıması için adeta sizinle birlikte o anları bizler de yaşıyoruz. Aynı zamanda bu süreçte yaşadığınız eğlenceli anlara da tanık olarak onları da fotoğraflarınıza aktarmaya çalışıyoruz. Gelin ayakkabınızın altına arkadaşlarınızın isminin yazılması da dahil olmak üzere o gün yaşadığınız her anı fotoğraflarınıza yansıtıyoruz.

Gelinin hazırlandığı bu süreçte damadın hazırlık süreci başladığı zaman ise diğer fotoğrafçı arkadaşımız damada eşlik ediyor ve onun heyecanını fotoğraflamaya çalışıyor. Hazırlık aşaması bittikten sonra ise gelin ve damadın birbirini ilk kez gördüğü o muhteşem anı ve tarifsiz duyguları elimizden geldiği kadarı ile fotoğraflarınıza aktarmaya çalışıyoruz. O anlarda yaşanan duygu selini, heyecanı ve mutluluğu uzun yıllar sonra da o an ki gibi yaşamanız için ortamda bulunan her ayrıntıyı değerlendiriyoruz. Eğer bu süreçte aileleriniz yanınızda ise onları da fotoğraflara dahil ediyor ve onların da sizler ile ilgili neler düşündüğünü, hissettiğini anlamanıza yardımcı olmak istiyoruz.

http://www.dugunografi.net

Profesyonel Düğün Fotoğrafçısı Emre Kasap

301950-5300-dugun-fotografcisi-06

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN