Beyaz kenar danteli modelleri

Bayanlar danteller hayatımızın vazgeçilme olan bir ürünüdür.

 

Yüzyıllardır öne gelmiş sürede dantelin hiç modasının geçmediğini hepimiz çok iyi biliyoruz.  Danteller hemen hemen hayatımızın her yerinde ve her alanında olan bir örgü modelidir.

İşlerken zevk alarak yapacağınız olan bu örgümüzü sizde kendiniz için örmek istemezmisiniz ? Zincir dolgu ve drabzın ile yapılarak işlenmiş olan bu örgümüz gerçekten çok şık olan bir örgü modelidir.

 

Örgüler arasında dantelin büyük bir yeri vardır. Çünki dantel her kullanım alanında yapılan ve her yerde kullanılan bir örgü modelidir.

Mesela dantelin kullanıldığı yerleri bir sınıflandıralım hanımlar;

-Sehpa örtüleri

-Çarşaf kenarları

-Havlu kenarları

-Giysiler

-Masa örtüleri

-Havlu takımları

-Çeyizlik eşyalar

-Perdeler

Mutfak takımları

Evet hanımlar gördğümüz üzere dantel hemen hemen hayatımızın bir çok alanında kullanılmaktadır. Çünki görsel açıdan çok güzel ve çok kullanışlı olan bir örgü çeşitidir.

 

Evet bu kalın ve çok gösterişli olan örneğimizi sizde örmek istemezmisiniz.

Şimdi çok zor  ve biraz zahmetli olan bu dantelimiz gerçekten kullanışlı ve harika duran bir dantel modelidir. Çarşaf kenarına ve perde kenarına  işlenmiş olacak bu kalın ve gösterişli kenar dantelimizi sizde kendiniz için örmeye ne dersiniz.

Sevgili hanımlar bu birbirinen şık harika ve güzel olan örgümüzü örüp kullanmaya ve zevkle evlerinizde kullanım alanında uygulamaya ne dersini?

İlk olarak zincir çeklip üzerine kutucuk ve dolgu ve drabzınlarla uygulanan bu örgümüz içerisinde belirli yerlerde arttırma ve eksiltme yöntemlerini kullanarak dantelimizin örgü aşamasını tamamlıyoruz.

Evet hanımlar bu çok gösterişli olan ve çok şık olan dantelimizi siz örgü seven bayanlarımızla paylaşmak istiyorum.

Hadi bakalım bu harika ve şık dantelimizi görelim buyrun bu harika dantelimizi şimdide görelim.

1002850_636562643020801_1416674032_n

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN