Çiçekli örgü duvar süsü yapma

Bugün sizlere hanımlar çok güzel ve çok farklı birşey yayınlıyorum.

 

Evet bildiğimiz üzere hepimiz örgü örmeyi çok seviyoruz.  Örgü örmek hayatımızın vaz geçilmez bir parçası.  Özellikle kış aylarında çok severek ve hoşnutlukla yaptığımız bir işlem.  Çünki kışın örgüler kalın iplerle örüldüğü için örerken bizi sıkmayacak ve çok zevkli bir halde öreceğiz.

 

Oysaki yazın kalın iplerle örülen ipler insana sıkıntı vermekte.  Çünki örgü ipleri işlerken kalın tüylü ve sıcak tuttuğundan insana çok sıkıcı geliyor ve hanımlarımızı bunaltıyor.  Bu nedenle bayanlar kalın ipli örgüleri yapmayı genelde yazın tercih etmiyor..

Evet hanımlar bugün siz örgü sever bayanlarımıza çok değişik bir örgü hakkında fikir veriyorum.   Bugün sizleri sıkmıyacak olan çok kolay ve basit bir örgü çeşidini ve tekniğini yayınlayacağım. Bugün sizi sıkmacak ve bunaltmayacak bir örgü paylaşacağım.

 

Sevgili hanımlar bugün küçük kolay ve basit örülen  bir örgü yayını var elimde.

Elde örülen örgüler;

Elde örülen örgüler sizleri sıkmıyacak olan kolay örülebilen bir örgü modelidir.

 

Örgümüz gerçekten harika duran örülmeye değer basit olan bir örgü modelidir. Örgümüz altı renk iplik ile örülmüş olan bir örgü modelidir. Sizde bu şık ve güzel duran örgümüzü  örmeye ne dersiniz hanımlar?

 

Örgümüzde ilk olarak tığla küçük çaplı zincir çekiyoruz. Daha sonra zincirimizi kapatıp etrafına drabzınlar yapıyoruz. Örgü motifimizi yuvarlak şekilde işliyoruz.  Daha sonra çiçek modelimizi verdikten sonra renkli ipliklerle yaprak bölümünü işliyoruz.

Daha sonra çiçeğimizi ve yapraklarımızı birleştirmek için ortaya bir zincirle dolgu yapıp çiçek ve yapraklarımızı birleştiriyoruz.

Böylece duvara örgü süsümüzün yapım aşamasını tamamlıyoruz.

Bu şık ve güzel duran örgümüzün daha detaylı anlatımı için resimli anlatımını yayınlıyoruz.  Bu örgümüzü sizde örüp kendi evinizin duvarlarına çeşitli şekilde farlı yerlerde asıp kullanmaya ne dersiniz?

Hadi bakalım hanımlar bu şık ve güzel örgümüzün fotoğrafını görmeye ne dersiniz? Hadi bayanlar bu şık ve güzel olan örgümüzü  sıra görmeye geldi.  Evet bayanlar bu çok şık basit olan örgümüzü şimdi görmeye geldi.

Buyru size fotoğrafımızı anlatımlı olarak yayınlıyoruz.

485158_592740280736371_1552252943_n

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN