Bayanların hayallerini süsleyen en güzel yemek odası takımları nereden alınır?

Klasik kelimesinin anlamına baktığımızda, üstünden belli bir zaman geçtiği halde halen varlığını ve değerini korumak olduğunu görürüz. Klasik türler, modeller, eserler, eşyalar vb malzemeler sayesinde klasik türler her zaman değerini korumaktadır. Evimizin iç tasarımlarında klasik türler de büyük rağbet görmektedir. Klasik ev tasarımlarını seçen kişiler mobilya ve ev tasarım aksesuarlarında klasik tarzıtercihetmektedir. Klasik mobilya tasarımları, genelde ülkemizde Osmanlı barok mimarisinden esinlenerek yapılan eserlerde günümüzün en çok tutulan tasarımsal çizgileri arasında yer almaktadır. Osmanlı döneminde yaşanan bu barok mimarisinde Avrupadaki devletlerden Fransız akımının etkisi çok büyüktür.

Burjuva sınıfının en hareketli döneminde gelen mimari yapı değişimi bizlere her alanda değişiklikler yapıldığını göstermektedir. Barok mimarisinin Osmanlı el sanatlarıyla hayat bulduğu çizgiler şimdilerde mobilyalarla buluşmaktadır. Misafirlerimizi ağırladığımız salonlarda klasik yemek odası takımları bizlere o günleri yaşatmaktadır. Klasik yemek odasını ve aksesuarlarını bularak her farklı çeşit ve türde yemek için değişen aksesuarlar ayrı bir hava katmaktadır. Klasik yemek odası takımı mobilyalarında ayrıntılı oymalarla, ince desenlerin usta ellerde hayat bulduğu görülmekte ve sizlere bu şekilde sunularak beğeninizikazanmaktadır.

Her kişinin hayallerini süsleyebilen İstanbul klasik yemek odası mobilyaları altın ve gümüş gibi pahalı metalleri ile sizlere sunulur. Hayatımızın en anlamlı eşyaları olarak kasik mobilyalar bizim için çok değerli ve hayatımızında vazgeçilmezidir. Değerli misafirlerimizi klasik yemek odası takımlarında ağırlamanın verdiği heyecanı yaşarız. Ustanın marifetli elleri, mobilya üstüne attığı boyası, verniği, cilası ile bizleri mest eder. Evimizin hep parlayan ve rahat hissettiğimiz yeridir yemek odaları. Baharda klasik yemek odası takımlarında sandalye ve oturma alanlarının süngerlerinin ortopedik yapılması da daha sağlıklı kullanacağımızı bize hissettirmektedir. Klasik mobilya arzu ve isteklerinizin son noktasını sizlere vermektedir.

 

gimo_yemek_odasi%20(3)[1]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN