Kız çocukları için kumaşla tasarlanmış örgü elbise

Çok şık örgü bebek elbisesi işlemeye ne dersiniz ? İşte sitemizden sizlere çok kolay harika bir elbise bayanlar.

1.Model

Fazla bir iple başladım 74 ilmek Roma’dan başlamalı bebek yeleği gibi altına da eteğini lastik taktım önce ondan sonra Ördün roka Robadan başlamalı bebek yeleği gibi başladın 74 ilmekleyünlü bir iple başladım sonra eteğine lastik taktım ördün babaya monte ettim.

2.Model

Yünlü bir iple 74 ilmek başladım kollarının de önlerini ayırdıktan sonra 14 ajur yaptım kollarını kapattıktan sonra üç sıra haroşa yaptım altına kot kumaş ve pazenden En son ince lastikli monte ettim kollarının etrafını tıkılan oyaladım.

3.Model

Robadan başlamalı bebek yeleği gibi başladın 74 ilmekle yünlü bir iple başladım sonra eteğine lastik taktım ördün babaya monte ettim.

Üyelerimizden Nuran Özdemir hanımdan gelen bu örgümüz oldukça kolay yapılabilen bir elbise modelidir. Kız çocuklarımıza giydireceğimiz hem artmış örgü iplerimizle hemde kumaşlarla yapılmış ve tasarlanmış olan harika bir örgü elbise. Çok cici olan bu elbise modellerini sizde minik prenseslerinize yapmak istemez misiniz ? Bu yaz bence kız çocuklarımız daha bir güzel görünecek bu şık kıyafetlerle. Evet hanımlar şişlerinizi,iplerinizi ve dikiş malzemelerinizi biran önce hazırlayın ve biran önce bu elbisemizi yapmak için harekete geçin. İşte hanımlar size çok güzel bir örgü ve kumaş ikisinin bir arada kullanıldığı şık elbise modeli. Hepinize kolay gelsin hanımlar.

blank blank blank

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN