Kanaviçe yatak takımları

Kanaviçe takımlar son yılların tercih edilen yatak takımlarındandır.Oldukça kullanışlı ve gösterişli duran kanaviçe yatak örtülerinden sizlerle fikir amaçlı bir kaç örnek paylaşıyorum.

 

Gül kurusu tonunda kanaviçe yatak takımı

blankSaten kumaş üzerine uygulanmış olan bu kanaviçe takım yağ yeşili iplik rengi ile gül kurusu iplik tonunda kullanılmış olan bir yatak takımı.

Pembe lila kanaviçe yatak takımı

blank

Bu yatak takımımızda saten kumaş üzerine pembe tonları lila tonları iplik tasarlanmış olan bir takımdır. Oldukça gösterişli bir takımdır.

 

Mavi laleli kanaviçe yatak takımı

blank

Mavi ve kırmızı ipliklerle kullanarak yapılmış olan bu desende mavi tonlarını seven bayanlar için yataklarını süsleyecek şık bir yatak takımı.

Eski kanaviçeler ile tasarlanmış olan pike takımları

blank

Eski kullanılmayan kanaviçe takımlarınızı sakın atmayın. Şık ve kullanışlı yatak takımları tasarlanabilinir eski takımlarınızdan.

Kanaviçe yatak takımı

blank

Kanaviçe işlenmiş nostaljik bir bir yatak örtüsü inanın şimdiki yatak örtülerinden daha şık duracak bir yatak örtüleridir.

 

 

Küçük kanaviçe parçaları ile tasarlanmış yatak takımları

blank

Eski kullanılmayan kanaviçe örneklerinden yapılan yatak örtüleri çok ilginizi çekeceğini düşündüğüm bir çalışma.

Kırmızı iplerle tasarlanmış kanaviçe yatak örtüsü

blank

Kırmızı iplerle yapılmış olan kanaviçe yatak örtüsü beyaz ve kırmızı iplik ile yapılmış olan yatak örtüsü uyumu süper kullanılmış bir yatak örtüsü.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN