Farklı desenlerde yapılmış dantel modelleri

Danteller hiç bir zaman modası geçmeyen örgü modelidir. Tığ ile pamuklu iplik ile yapılan danteller biraz zor ama çok zevk veren bir örgü modelidir hanımlar.

Pamuklu iplikler ile işlenilen dantel modelleri günümüzde pek ilgi görmese de biz yine sitemizde beğenip modeller yayınlıyoruz. Son yıllarda hazır tekstil ürünlerinin mağazalarda yer alması ve kolay kullanımın olmasından dolayı rövanşta olan hazır tekstil ürünleri oldu. Günümüzün yaşam şartlarına uygun ürünlere mağazalarda ulaşmak oldukça kolay hanımlar. Rahat kullanım ütü istememesi özellikle de zamanı olmayan çalışan bayanlar için ideal olsa da dantel ürünlerin gönlümüzdeki yeri başka.

İplik fabrikalarının son bir kaç yılda ütü istemez olan ip üretmesinden dolayı dantellere bir nevi dönüş oldu hanımlar. Hem renkli hem sade hemde renkli ipliklerin üretiminin yapılması dantele olan ilgiyi yeniden arttırdı hanımlar.

Bizde sitemizde sizler için farklı örgü dantel motifleri yayınlıyoruz. Bir birinden farklı olan 9 tane motif modeli eminim sizlerde çok beğeneceksiniz hanımlar. Yayınlayacağımız modeller ile oda takımları ,mutfak peçeteleri,masa örtüleri yapabilirsiniz hanımlar. Çeyizler ve günlük yaşantınızda kullanmak istediğiniz bir çok tekstil ürününe uygulayacağınız bu farklı modeller ile harikalar yaratabilirsiniz bayanlar. Tığ ile orta kısmından başlanarak işlenilmiş olan bu dantel motifi arttırılarak yuvarlak şekilde işlenilmiştir.

Sizlerde bu şık örgü dantel modelimizi incelemeye ne dersiniz ? İşte sizler için şık dantel örgü motifleri.blank

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN