"yelek modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Pembe ajurlu örgü kız çocuk yelek

1. sıra: 4 düz ördüm( 1'i kenar ilmeği) +* ipi öne aldım +3 ilmeği birlikte düz ördüm(kestim) 1 ilmek oldu + ipi öne aldım + 5 düz ördüm*--------* arasını tekrar ettim + ipi öne aldım + 4 düz ördüm (1'i kenar ilmeği). 2. sıra:...

Beyaz tığ işi örgü bayan yelek

Önler için beden ölçünüze göre zincir çekilip, üzerine her zincire bir tane olmak üzere 3 sıra trabzan yapılıyor. Resimdeki örnek bedene tam ortalanarak örülmeye başlanıyor. İki zincirle kutucuklar yapılıyor sonra 4 trabzan yapılıyor, 5 zincirle 2 delik öteye sıkiğne ile sabitleniyor. Aynı şekilde 2 ane...

Mavi beyaz örgü çocuk yelek

ALTMIŞ DOKUZ ilmek atarak örgümüze başlıyoruz.3.5 nolu sışle BEŞ sira haroşa örün YEDİ ilmek kenar bantlara koyulacak ON DÖRT model oluyor İKİ öne DÖRT arkada ÜÇ kola Model kurumu BİR-BİR düz BİR dola BİR duz bir dola BİR düz bir ters diye devam 2- 3-4-siralar tersi ters...

Kız çocukları için örgü yelek modeli

Kız çocuklarınız için iki renkli şık bir örgü yelek örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilmiş oldukça güzel olan bu örgümüzü sizlerle paylaşmak istiyorum.   İşte şık bir yelek modeli.

Pembe örgü fiyonklu kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza şık alımlı bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Oldukça şık ve güzel olan bu örgü yelek modelini gördüğünüzde çocuklarınıza işlemek isteyeceksiniz.   İşte şık örgü yelek.

Kışlık örgü bayan yelek

Kışın bayanların en giymeyi sevdiği örgülerden biride yeleklerdir.   Şiş ile şiş ile işlenilen örgüler sizi sıcak tutacaktır.   İşte kışlık örgü yelek modelinden bir örnek.

Sarı beyaz örgü bebek yeleği

1 sıra:8 ilmek kenar ilmek için haroşe ördükten sonra 1 düz 1artır 4 ilmek düz 3 ilmek ters olarak kesilir 4 ilmek düz 1 artır 1düz 1artır 4 ilmek düz 3 ilmek ters olarak kes 4 düz 1 artır 1 düz 1artır ...enson...

Pembe örgü kız çocuk yelek

Malzemeler: *Pembe örgü ipi *4.5 numara örgü şişi   YAPILIŞI: 88 ilmek ile başlıyoruz yeleğe.4 sıra haroşa örüyoruz . 8 ilmek kenar için ayırıyoruz ve haroşa örüyoruz. Örnek: 1 sıra: 8 ilmek haroşa 1 artır (4 ilmek düz 1 artır 4 ilmek düz ) 1 artır (4 ilmek düz 1...

Hanımlar bugünde sizlere şık bir örgü kız çocuk yelek modeli yayınlayacağım.   Şiş ile işlenilmiş olan çok güzel ve renklerin uyumunun süper yakanlığı bir örgü kız çocuk yelek modeli yayınlıyacağız.   Kız çocuklarına öreceğiniz çok güzel bir örgü yelek modeli sizlere.   YAPILIŞI:     Şişimize 140 ilmek atıyoruz ve 8 sıra...

Düğmeli erkek çocuk örgü yelek

Erkek çocuk anneleri şimdide sizlere şık ve her kıyafete uyum sağlıyacak olan bir örgü modeli yayınlıyorum.   Kışın kıyafet üzerine giyilecek olan bu örgü modelimiz şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İşte şık bir erkek çocuk örgü yelek.

Krem rengi örgü erkek yelek

Çocuk yelekleri örgüde en çok kullanılan üründür.   Kışın ve bahar aylarında çocuklarınıza giydireceğiniz yelekler ile çocuklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz.   İşte size sitemizden  şık bir örgü erkek yelek modeli daha.

Pembe örgü yelek modeli

Pembe örgü yelek şık olan bir yelek modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan bu yelek çok gösterişli durmuştur.   İşte yelek.

Beyaz süslemeli örgü çocuk yelek

Çocuklarınıza şık ve güzel olan  bir örgü yelek modeli işlemeye ne dersiniz ?   Şık ve işlemesi kolay olan bu örgü yelek modelimiz kız çocukları için idealdir.   İşte kız çocukları için örgü çocuk yelek.

Kız çocukları için örgü yelek

Kız çocuklarınız için şık ve güzel olan bir yelek işlemeye ne dersiniz ?   Ajurlu olan bu örgü yelek çok şık ve güzel durmuştur.   Kışlık olan bu örgü yelek çocuklarınızı ısıtacak olan bir yelek modelidir.   İşte yelek modeli.

Sarı beyaz kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza güzel ve alımlı olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Güzel ve şık olan bu örgü yelek tam gezmelik bir yelek modelidir.   Sizde şık ve güzel olan bu örgü yelek modelini sizler için paylaşıyorum.

Sonraki Sayfa »