"yelek modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Çocuklar için şık örgü yelek

Örgü yelek modelimizi çok beğeneceksiniz.   Oldukça güzel ve şık duran bu örgü yelek giyilmeye değer bir yelek modelidir.   Şık ve gösterişli olan bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum.

Kız çocukları için örgü yelek

İki renk bebe yünü, 3 düğme, 3,5 numara şiş, yüne uygun tığ (ölçüler 0-1 yaş içindir. örülüşü: 37 ilmekle 2 önü değişik renkte ve önce 5 sıra haroşa üzerine de pirinç ördüm. * örgü 18 cm olunca 6 haroşa + 13 lastik(1 düz, 1 ters)...

Kahverengi örgü erkek çocuk yelek

Yelekler çocuklarımıza en çok giydirdiğimiz örgülerdir.   Bugün sizlere şişle işlenmiş oldukça güzel olan bir örgü modeli paylaşıyorum.   Sizde erkek çocuklarınıza farklı renklerde bu örgü yeleği işleyebilirsiniz.

Kahverengi örgü erkek çocuk yelek

Erkek çocuklarınıza şık bir örgü yelek örmeye ne dersiniz hanımlar ? Şiş ile haroşe örgü ile işlenilmiş olan bu örgümüzü incelemenizi tavsiye ederim.. İşte şık bir örgü yelek.

Şık örgü bebek yelekleri

Çocuklarınız için şık örgü yelek modelleri arıyorsanız işte sizler için şık örgü yelekler..   Bu yelek modellerini çok beğeneceksiniz.

İki renkli örgü yelek

Yeleklerimiz çok kullanışlı yelek modelidir.   Oldukça gösterişli olan bu yelek şiş ile işlenilmiş yelek modelidir.   İşte şık bir yelek modeli daha.

Şık örgü kız çocuk yelek

Kız çocuklarına oldukça kullanışlı olan bir yelek örmeye ne dersiniz ?   Oldukça kullanışlı ve güzel olan bu örgü yelek şiş ile işlenilmiş bir yelek modelidir.   İşte örgü yelek modelimiz.

Krem rengi örgü bayan yelek

Bayanların yeleklere ne kadar düşkün olduğunu biliyoruz.. Kışın kendinizi soğuktan koruyacak olan yelekler en kullanışlı örgülerdir. Bugünde sizler için şık ve güzel bir yelek modeli paylaşıyorum. İşte şık bir yelek..

Çiçekli örgü kız çocuk yelek

Şişimize 76 ilmek atıyoruz ve 4 diş haroşa örüyoruz. Haroşadan sonra ilk 9 ilmeği ve son dokuz ilmeği yeleğin kenarları olacağı için hep haroşa örüyoruz. Bu kenar kısımlarının birinde ise yeleğin düğmeleri için eşit aralıklarla ilik yei açmalısınız. 9 ilmek haroşa ördükten sonra...

Pembe ajurlu örgü kız çocuk yelek

1. sıra: 4 düz ördüm( 1'i kenar ilmeği) +* ipi öne aldım +3 ilmeği birlikte düz ördüm(kestim) 1 ilmek oldu + ipi öne aldım + 5 düz ördüm*--------* arasını tekrar ettim + ipi öne aldım + 4 düz ördüm (1'i kenar ilmeği). 2. sıra:...

Beyaz tığ işi örgü bayan yelek

Önler için beden ölçünüze göre zincir çekilip, üzerine her zincire bir tane olmak üzere 3 sıra trabzan yapılıyor. Resimdeki örnek bedene tam ortalanarak örülmeye başlanıyor. İki zincirle kutucuklar yapılıyor sonra 4 trabzan yapılıyor, 5 zincirle 2 delik öteye sıkiğne ile sabitleniyor. Aynı şekilde 2 ane...

Mavi beyaz örgü çocuk yelek

ALTMIŞ DOKUZ ilmek atarak örgümüze başlıyoruz.3.5 nolu sışle BEŞ sira haroşa örün YEDİ ilmek kenar bantlara koyulacak ON DÖRT model oluyor İKİ öne DÖRT arkada ÜÇ kola Model kurumu BİR-BİR düz BİR dola BİR duz bir dola BİR düz bir ters diye devam 2- 3-4-siralar tersi ters...

Kız çocukları için örgü yelek modeli

Kız çocuklarınız için iki renkli şık bir örgü yelek örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilmiş oldukça güzel olan bu örgümüzü sizlerle paylaşmak istiyorum.   İşte şık bir yelek modeli.

Pembe örgü fiyonklu kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza şık alımlı bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Oldukça şık ve güzel olan bu örgü yelek modelini gördüğünüzde çocuklarınıza işlemek isteyeceksiniz.   İşte şık örgü yelek.

Kışlık örgü bayan yelek

Kışın bayanların en giymeyi sevdiği örgülerden biride yeleklerdir.   Şiş ile şiş ile işlenilen örgüler sizi sıcak tutacaktır.   İşte kışlık örgü yelek modelinden bir örnek.

Sonraki Sayfa »