"yelek modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Hanımlar bugünde sizlere şık bir örgü kız çocuk yelek modeli yayınlayacağım.   Şiş ile işlenilmiş olan çok güzel ve renklerin uyumunun süper yakanlığı bir örgü kız çocuk yelek modeli yayınlıyacağız.   Kız çocuklarına öreceğiniz çok güzel bir örgü yelek modeli sizlere.   YAPILIŞI:     Şişimize 140 ilmek atıyoruz ve 8 sıra...

Düğmeli erkek çocuk örgü yelek

Erkek çocuk anneleri şimdide sizlere şık ve her kıyafete uyum sağlıyacak olan bir örgü modeli yayınlıyorum.   Kışın kıyafet üzerine giyilecek olan bu örgü modelimiz şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İşte şık bir erkek çocuk örgü yelek.

Krem rengi örgü erkek yelek

Çocuk yelekleri örgüde en çok kullanılan üründür.   Kışın ve bahar aylarında çocuklarınıza giydireceğiniz yelekler ile çocuklarınızı soğuktan koruyabilirsiniz.   İşte size sitemizden  şık bir örgü erkek yelek modeli daha.

Pembe örgü yelek modeli

Pembe örgü yelek şık olan bir yelek modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan bu yelek çok gösterişli durmuştur.   İşte yelek.

Beyaz süslemeli örgü çocuk yelek

Çocuklarınıza şık ve güzel olan  bir örgü yelek modeli işlemeye ne dersiniz ?   Şık ve işlemesi kolay olan bu örgü yelek modelimiz kız çocukları için idealdir.   İşte kız çocukları için örgü çocuk yelek.

Kız çocukları için örgü yelek

Kız çocuklarınız için şık ve güzel olan bir yelek işlemeye ne dersiniz ?   Ajurlu olan bu örgü yelek çok şık ve güzel durmuştur.   Kışlık olan bu örgü yelek çocuklarınızı ısıtacak olan bir yelek modelidir.   İşte yelek modeli.

Sarı beyaz kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza güzel ve alımlı olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Güzel ve şık olan bu örgü yelek tam gezmelik bir yelek modelidir.   Sizde şık ve güzel olan bu örgü yelek modelini sizler için paylaşıyorum.

Gri örgü bayan yelek modeli

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve güzel olan bir örgü yelek modeli paylaşmak istiyorum.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü yelek simli iplik ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Alımlı ve güzel olan bu yelek modelini sizlerle paylaşıyorum.   Sizlere şık bir örgü yelek modeli daha.  

Kız çocukları için şık örgü yelek modelleri

Kız çocuklarınız için şık ve güzel olan bir örgü yelek modeli daha sizlere hanımlar.   Kol ve etek ucu fırfırlı olan bu örgümüz çok güzel durmuştur.   Alımlı ve güzel olan bu örgümüzü sizlerle paylaşıyorum.

Tunus işi örgü çocuk yelek

Çocuklarınıza şık ve kullanışlı olan bir yelek modeli işlemeye ne dersiniz ? Tunus işi olan oldukça gösterişli olan bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü yelek modeli.

Kız çocukları için şık örgü yelek

Kız çocuklarınıza şık örgü yelek işlemeye ne dersiniz ? Haroşa ve düz örgü ile işlenilen bu örgü yelek giyilmeye değer bir yelek modelidir. Sizde çocuklarınıza şık bir örgü yelek işlemek isterseniz işte örgü yelek.

Pembe boncuklu örgü çocuk yelek

Örgü çocuk yelek şık ve güzel olan bir örgü modelidir. Çocuk yelek örneği şık ve güzel duran bir yelek modelidir. Alımlı ve güzel olan bu örgü yelek çok gösterişli durmuştur. İşte örgü çocuk yelek.

Beyaz kız çocuk çiçekli örgü yelek

Hanımlar elimizde sizler üzel olan için şık ve güzel olan bir örgü yelek örneğimiz var. Şiş ile işlenilmiş olan bu yelek değişik ve güzel durmuştur. İşte örgü yelek modeli.

Boncuklu örgü çocuk yelek

Kız çocuklarımıza değişik ve alımlı olan bir örgü yelek modeli paylaşıyorum size. Tığ işi olan örgü yelek değişik ve alımlı olan bu örgü yeleğimiz tığ ile işlenilmiş bir yelek modelidir. Boyun kısmından zincir çekilerek işenilen örgümüz üzerine dolgu yapılarak örülmüş olarak yapılmış olan bir örgü...

Şiş ile işlenilmiş çocuk süveter

Çocuk süveterimiz 4 numara şiş ile işlenilmiştir.   Ön parçamız 40 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İki düz iki ters örgü ile işlenilmiş olan örgümüz 5 cm lastik işlenildikten sonra örgümüze geçilmiştir.   Diyagramdaki modelin yanlarına haroşa işlenilmiştir.   Arka parça 80 ilmek ile işlenilmiştir.   Kol evinden 10 ilmek...

Krem rengi örgü çocuk yelek

Yelek modelimiz 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Yelek üç parçadan oluşmuştur.   Ön parçalar 40 ilmek ile başlanılmıştır.   10 haroşa ör 2 ters tekrar haroşa son ra 2 ilmek düz örün böyle devam edin.   Kol evine geldimi 3,2,1  olarak kesin.   Arka parçayı ise 80...

Sonraki Sayfa »