Tığ işi kız çocuk elbisesi

Örgü bebek elbisesini kız çocuklarınıza giydirmeyi seviyormusunuz?

 

Evet bayanlar kız çocukları bizler için çok cici bici giyinen varlıklardır.  Öyleki onları giydirirken erkek çocukları için tek renk kıyafet zorunda kalmıyoruz. Kız çocukları her zaman çok kolay giydirilen ve giyim seçeneği çok fazla olan değerli varlıklarımızdır.

 

Öyleki bir örgü örmek istesek yün almak için iplik satan mağazalara gittiğimizde bir sürü cıvıl cıvıl iplik rengi buluyoruz.  Öyleki mağazada hangi iplik rengini alacağımızı şaşırıyoruz. Değil mi hanımlar ?

 

Sonuçta bir iplik rengini beğenip çocuklarımıza örgü örmek istiyoruz.  Evet bugün sizler için çocuklarınıza örgü elbise örmek istersiniz bebek elbisesi için yardımcı olacağım.  Bugün çok renkli örgü bebek elbisesi yayınlıyorum.

 

Evet bayanlar bugün bize bu elbisemizi örmek için yardımcı olacak malzemeler tığ ve renkli örgü elbise ipi.  Elbisemizin örgü işlemine boyun kısmından işlemeye başlıyoruz. Daha sonra her sırada arttırarak işlemeye devam ediyoruz. Etek kısmını ise renkli örgü iplik renkleriyle örüyoruz.  Ve elbisemiz kullanım aşamasına getiriyoruz.

 

1011488_631497430193989_696839797_n

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN