Örgü Lif Örnekleri İndir

Örgü lif örnekleri banyomuzun vazgeçilmezlerindedir. Bayanlar lif alırken genelde modeline,yumuşaklığına ,renk uyumuna bakmaya uyum gösterir. Çeyiz mağazalarında ve normal örgü saten mağazalarda genelde belli ve basit tasarımlı olan lif modelleri bulunmaktadır. Bu nedenle çoğu bayan arkadaş evlerine banyolarına kendi lif modelini kendi örmek istemektedir.  Tabi beğendikleri lif modellerini araştırınca  zorluk çektiklerini hepimiz biliyoruz. Bugün sizler için bir kaç güzel lif modeli toparladık sizler için.  Son yıllarda moda haline gelen örgü lifleri sizler için resimli olarak yayınlayacağız hanımlar.

Eşlerinize, çocuklarınıza hatta akrabanıza hediye etmek istediğiniz lif modellerimize sitemizde her zaman rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yayınlayacağımız lifler birbirinden güzel tasarımlara sahip olmaktadır.

Nasıl bir lif öreceğinizi bilmiyorsanız eğer sitemize sizlere çok güzel örnekler vardır.

Resimli örgü lif modellerimizde birbirinden güzel örgü lif sizlere sunulmaktadır.

Tabi siz zevkinize göre yayınlayacağımız lif örnekleri üzerinde oynamalar yapabilir ve zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz lif örneklerini umarım beğenir ve kendinize uygun olan lif modelini kendiniz için örersiniz.

yeniigneoyalaricom-el-işi-örgü-lif-modelleri-6 9gii5ad2pe beyaz-yeşil-renkli-rüzgar-gülü-desenli-2013-çeyizlik-lif-modeli Ebruli ipten lif modelleri El-Orgusu-Lif-Modeli images (10)

images (11)

images (12)

images (13)

images (14)

images (15)

images (16)

images (17)

images (18)

images (19)

indir (1) lif-modelleri-3 lif-modelleri-2014-9 Örgü-lif-modelleri

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN