Leke tedavisi 2016 yöntemleri

Leke tedavisi özellikle gençlerin talep ettikleri arasında yerini almaya başladı. Fazlaca güneşlenmeyi seven gençler bir süre sonra hem yüzlerinde hem de aynı zamanda omuz ve sırt kısımlarında lekelerin oluşmasına tanık olacaklar. Güneş ışınları cildiniz için leke yapmaya oldukça müsaittir ve sizler güneşten korunmadıkça lekeler derinleşecek ve çoğalacaktır. Oluşan lekeler için de artık uzmandan yardım almalı ve yok olmasını sağlamalısınız. Leke tedavisi için genellikle peeling tedavisi ya da lazer uygulaması ile yapılan uygulama sonuç vermeye başlıyor olacak ve lekeleri yavaş yavaş yok ediyor olacak. Leke tedavisi için sizlerde Doktor Mustafa Karataş ile görüşüp ilk olarak lekelerinizin nedenlerini araştırıp, sayısını ve derinliklerini araştırıp sonrasında sizler için en iyi sonucun sağlanmasına fırsat tanıyor olacaksınız.

Cilt lekeleri için yapılacak uygulamalardan biri peeling yöntemidir. Burada cilt soyulmaya başlıyor ve alttan temiz cildin çıkması sağlanılarak ciltte ki lekelerin yok olması sağlanılıyor. Cilt lekeleri aslında kaçınılmaz son değil. Sizler ne kadar dikkatli olursanız o lekeler o kadar az olacak ve doğru tedavi ile de yok olup gidecektir. Cilt lekeleri için doktorunuz ile iletişime geçmeli ve sizlere uygun görünen tedaviye başlamalı ve sonrasında da düzenli olarak devam etmelisiniz.

Lazerle cilt lekeleri artık son bulacak ve sizler teknoloji ile bu lekelerden kurtulmuş olacaksınız. Lazerle cilt lekeleri için yaz ayı ya da kış ayı fark etmeksizin tedavi olabilirsiniz ama dediğimiz gibi güneşten sakınmanız gerekiyor bunu unutmamalısınız. Lazerle cilt lekeleri, cildin onarılmasını sağlayacak ve dolayısı ile de bu renk pigmentlerini yok ederek kendi teninizin rengine dönüşmesine yardımcı olacaktır. Lazerle cilt lekeleri sırasında yara gibi görünen sivilce lekeleri de yok olacak ve aynı zamanda güneş lekeleri için de en etkili sonuçlardan birini almış olacaksınız. Zaman farkı olmaksızın hemen kayıt olun ve kurallar ile boğuşmadan sadece düzenli tedavi ve güneşten uzak kalma ile lekelerden kurtulmuş oluverin.

 

3524_5245f11681ddd_1024x768[1]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN