Kanaviçe el çantaları

El çantalarında son yıllarda klasikten bıkılmış olup bayanlar farklı çantalar kullanmayı tercih ediyor genelde. Son yıllarda makrume çanta,keçeden çanta derken şimdide kanaviçe çok moda olmaya başladı hanımlar. Bugün sizler için çok beğeneceğinizi ümit ettiğim kanaviçe çantalardan bir kaç örnek paylaşıyorum.

 

1-Beyaz siyah kumaş üzerine kırmızı gül desenli çanta

blank

Beyaz ve siyah kumaş üzerine uygulanan kanaviçe desenimiz çok kullanışlı ve şık bir olan bir çanta modelidir. Yeşil iplik tonları ve kırmızı iplik tonları ile tasarlanan çantadaki desenimiz ayrı bir güzellik kazandırılmış olan bir bayan çantasıdır.

 

2-Tomurcuk güllü kanaviçe çanta

blank

Bu çantada kırmızı ve pembe tonları karıştırılarak işlenilen bir çanta modelidir. Alt kısımına yerleştirilmiş olan desen ise çantaya güzel bir görünüm kazandırmıştır.

 

3-Beyaz kumaşlı kanaviçe çanta

blank

Bu el çantamızda beyaz kumaş kullanılmıştır. Beyaz kumaş üzerine yeşil iplik tonları ve gül kurusu iplik renkleri kullanılmıştır.  Bu çantamızdaki desende ise alt kısıma güpür deseni verilmiştir. Çiçeği ise dal şeklinde tasarlanmıştır.

4-Siyah kumaş üzerine gri iplikle işleme

blank

Bu çantamızda gri iplik kullanılmıştır. Bu çantamızda ki desende ise boyuna ara danteli deseninden ilham alınmıştır. Buradaki desende de gül ve yaprak deseni kullanılmıştır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN