İyi Kariyer İçin İngilizce Öğrenin

Her birey aldığı eğitimin kaliteli olmasını ve planladığı gelecek için temel oluşturmasını ister. İş ilanlarına başvurduğunuzda elinize verilen başvuru formunda dil eğitimi alanında okuma- yazma- anlama şeklinde değerlendirmeler istenmekte ve genellikle tercihler tüm başlıklar altında ileri düzey dil bilgisinden yana olanlardan kullanılmaktadır. Bu nedenle bireylere düşen alanı her ne olursa olsun İngilizce eğitiminde kendilerini çok verimli bir şekilde yetiştirmek olacaktır. Bu konuda eksikliklerini kapatmak için bireyler genellikle kursları tercih etmekte, ancak istenen başarı yüzde yüz elde edilmemektedir. İşin tam da bu kısmında verimli eğitim sistemi ile devreye Konusarak Ogren sistemi girmektedir. Hangi statüden olursa olsun her birey için ev konforunda online kaliteli İngilizce eğitimleri verilmektedir. İngilizcenin konuşularak öğrenildiği mantığından hareketle daha fazla pratik ile gramer bilgileri sunulmakta ve her gün verilen eğlenceli derslerle bireylerin kendilerini çok daha kısa süreler içerisinde geliştirmesi sağlanmaktadır.

Pratiğinizin ne kadar fazla olması konuşma alanında daha aktif bir lisan oluşturacaktır. Bu nedenle görsel ve işitsel media ürünlerine hayatımızın günlük akışı içerisinde çok fazla yön vermeliyiz. Özellikle hem telaffuz hem de anlama kısımlarını destekleyen özellikleri ile İngilizce dizileri orijinal hali ile izlemek zaman içerisinde dil anlamında size çok şey kazandıracaktır. Özellikle Arrow, The Following, The Ofis gibi yapımlar hem oldukça basit kelimelerden oluşan diyalogları bulunmakta ve hem de oldukça keyifli zaman geçirmeniz için ideal başlangıç seviyeleri olabilmektedir. Kelime hazineniz biraz daha geniş ise Continuum, Fargo, Believe gibi yapımlardan yana tercih te kullanabilirsiniz. Eğitimleriniz arttıkça daha hızlı konuşmaları anlayabilme kıvamına gelecek ve Lost, Sons of Anarchy, Fringe gibi dizileri çok daha rahat anlayabileceksiniz. Seviyeniz arttıkça hem kelime hem de hız açısından daha yüksek özelliklere sahip diziler seçebilirsiniz. True Blood, Sherlock, Doctor Who gibi keyifli dizileri seyrederek hem de vaktinizi değerlendirebilir ve hem dil seviyenizin gelişmesine katkılar sunabilirsiniz.

Pratiğin iyi bir gramer ile desteklenmesi gereklidir. Sonuçta dilin doğru kullanımı adına öncelikle kurallar iyice öğrenilmelidir. Konuşarak öğren sistemi içerisinde belirlenen program dâhilinde verilen eğitimlerde İngilizce konuşarak gramer dersleri anlatılmakta; böylece ne gramer eksik bırakılmakta ne de pratik es geçilmektedir. Blog içerisinde de bu konu başlıklarını takip edebilir ve faydalı bilgiler edinebilirsiniz. http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-gramer/ konu başlığı içerisinde gramer alanında öğrenilecek konuları bulabilirsiniz. Zamanlar gramer konusunun en temel konu başlığıdır. Bu alanda alınacak kaliteli bir temel konuşma alanında etkili bir destek olacaktır. İngilizce temel konuları arasında sayılan sayılamayan isimlerin ayrımı ile başlayan konular, belirli belgisiz sıfatlar, iyelik ekleri, cümle yapısı ile şekillenmeye başlayacaktır. Özellikle bu ilk aşamalarda bazı kalıp kullanımların öğrenilmesi ileri aşamalarda daha hızlı cümle kurabilme kabiliyeti sağlayacaktır.

konusarak-ogren

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN