El örgüsü masa örtüsü

Bayanlar bugün sizler için alışılmışın dışında bir masa örtüsü yayınlıyacağım.

 

Evet hanımlar her zaman hazır masa örtüleri alıp masalarımıza açıyoruz.  Evlerimizde bulunan örgü  eşyalarıyla  neden masa örtüsü örmeyelim.  Evet hanımlar bence sizde bugün yayınlayacağım örgü masa örtüsünden örünüz.

 

Evet hanımlar son yıllarda el örgüsü çok moda biliyoruz değil mi?  Bir zamanlar değerini yitirmiş olan örgü örtüler Son yıllarda yeniden hayat bulmuştur.  Öyele ki hemen hemen evimizde her yerde kullanılmaktadır.  Örgü çok değerli olan bir el sanatı ürünüdür.

 

Evet sizler için bugün çok değişik olan örgü masa örtüsünün fotoğrafını paylaşacağım.  Aslında örtümüzü her yerde çok amaçlıda kullanabiliriz.

 

Hanımlar sizde bu şık örgü örtümüzü örüp hemen hemen her yerde kullanmak istemezmisiniz ?  Evet sizler bu örtünün anlamtıımını yapacağım.

 

Örtümüzü evlerimizde bulunan çeşitli iplik renkleriyle işliyoruz.  Örtümüz tığ ile örülmüş olan motiflerle işlenmiş olan bir örtü modelidir.  Örgü masa örtümüzde her bir motif ayrı ayrı olarak işlenmiştir.  Daha sonra motiflerimizi birleştirip masa örtümüzün kenar suyunuda yaptıktan sonra örtümüzü kullanım aşamasına getiriyoruz.

 

1003144_396937183743478_125468437_n

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN