El örgüsü mandal torbası modelleri

El örgüsü mandal torbamız tığ ile örülmüş olan bir örgü modelidir. Örgü poşetimiz yeşil ip ile zincir çekilerek örülmüş olan bir örgü modelidir.Daha sonra dolgu ve sık iğne ile örülmüş olan örgümüz gerçekten çok şık duran bir örgü modelidir. Örgümüz mandallarınızı saklamak için çok ideal bir örgü modelidir.

Bebeklerimizin değişilmez oyuncağı olması sebebiyle evin her köşesinde gezinen mandallar artık çekilmez bir hal almaktadır. Biz de bu durumu kendi çocuklarımızdan gördüğümüz için böyle bir çözüm yolu geliştirdik. Artık  mandallar kanepelerin altından çıkmayacak, halıların üzerinde saklanıp ayaklarımıza saplanmayacak. Örgü mandal torbası modelleri sayesinde evinizde rahat rahat yürüyebileceksiniz.

Yeşil renkte örülmüş mandal torbası eğer hoşunuza gitmez ise mavi ve kırmızı renklerde de örebilirsiniz. Üzerine koyacağınız papyon ve papatya desenleri ile daha şık bir görüntüye sahip olur. Büyük bir torba örmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Orta büyüklükte sadece mandalları koyabileceğiniz kadar örerseniz abur cubur şeyleri doldurmak yerine sadece kendi amacına hizmet etmiş olur.

mandal poşeti

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN