Çiçekli askılı bayan çantaları

Örgü bayan çantası örüp kullanmayı seven bayan var mı?

 

Örgü bayan çantaları son zamanlarda çok rövanşta bayanlar.  Gerçekten de  el örgüsü örüp çok canlı olan bahar ve yaz aylarında örgü çantalar kullanmaya ne dersiniz ?

 

Evet sevgili bayanlar buyrun bakın bugün elimizde ne var bugün. Hanımlar örgüler son yıllara çok rövanşta olan bir el sanatı ürünüdür.  Öyle ki çok kullanışlı olduklarından ve uzun yıllardır kullanımda olduklarından  ve uzun ömürlü olduklarından bayanların daha çok ilgisini çekmektedir.

 

Bugün elimizde beyaz,sarı ve yeşil ipin tonları ile örülmüş olan bir örgü çantamız var çantamızın işlenmesinde bize yardımcı olacak sadece 10 numara örgü tığı.

 

Evet bayanlarımız çantamız motiflerden oluşmaktadır. Örgü çantamızda her bir motif ayrı ayrı olarak işlenmektedir.  Motifimizin işlenmesine ilk olarak orta kısımdan işlenmeye başlanmıştır.  Kare olarak işlenilen motifimiz her sırada arttırılarak işlenmiş olan bir örgü  modelidir.

 

İşlenilen motiflerimiz birleştirilip çantamızı ortaya çıkarıyoruz.  Daha sonra kulp ve askısını yaptığımız çantamız gerçekten çok kullanışlı ve çok gösterişli olan bir örgü modelidir.

 

534780_397186657051864_1580641641_n

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN