"örgü yelek" ile Etiketlenen Yazılar

Şiş ile işlenilmiş çocuk süveter

Çocuk süveterimiz 4 numara şiş ile işlenilmiştir.   Ön parçamız 40 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İki düz iki ters örgü ile işlenilmiş olan örgümüz 5 cm lastik işlenildikten sonra örgümüze geçilmiştir.   Diyagramdaki modelin yanlarına haroşa işlenilmiştir.   Arka parça 80 ilmek ile işlenilmiştir.   Kol evinden 10 ilmek...

Krem rengi örgü çocuk yelek

Yelek modelimiz 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Yelek üç parçadan oluşmuştur.   Ön parçalar 40 ilmek ile başlanılmıştır.   10 haroşa ör 2 ters tekrar haroşa son ra 2 ilmek düz örün böyle devam edin.   Kol evine geldimi 3,2,1  olarak kesin.   Arka parçayı ise 80...

Pembe örgü yelek ve etek

Renk olarak çok güzel ve gösterişli olan el örgüsü etek ve yelek değişik ve güzel durmuştur.   Şişle ajurlu olarak işlenilmiş olan bu ikili takım giyilmeye değer bir yelek modelidir.   Sizde şık ve güzel olan el örgüsü ikili takım isterseniz işte örgümüz.

Mavi örgü kurdaleli kız yelek

Kız çocuklarnıza değişik ve güzel olan örgüler işlemeye ne dersiniz.   Bugün sizler için oldukça şık ve güzel olan bir el örgüsü yelek modeli bulunmaktadır.   Değişik ve gösterişli olan bu yelek modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Gül kurusu rengi örgü bayan yelek

Bayanlar kışlık olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Kışın sizleri soğuktan koruyacak olan bu örgü yelek bayanlar tarafından en çok tercih edilen örgü modelidir.   İşte örgü elbise.

Tığ işi örgü yelek

Tığ ile işlenilen örgü yeleğimiz şık ve güzel duran bir yelek modelidir.   Orta kalınlıktaki örgü ipi ile işlenilen örgü yelek değişik ve güzel durmuştur.   İşte sizler için örgü yelek.

Tığ işi el örgüsü bayan yelek

Bayanlar elimizde sizler için değişik ve güzel olan el örgüsü bir ye elek modeli bulunmaktadır.   Farklı şık ve değişik olan bu yelek farklı bayan örgü yelek modeli arayanlar için idealdir.   İşte el örgüsü bayan yelek modeli.

İncili kız çocuk örgü yelek

Kız çocuklarınıza cicili bicili örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve güzel olan örgü yelek modelimiz değişik ve güzel durmuştur.   Oldukça gösterişli olan örgü yelek modelini siz örgü sever bayanlarla paylaşıyorum.

Beyaz kız çocuk örgü yelek modeli

Kız çocuklarınıza değişik ve güzel olan örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü yelek çok gösterişli olan bir yelek modelidir.   İşte örgü yelek modeli.

Gül kurusu örgü bayan yelek

Bayanların kış aylarında en çok kullandığı örgü yelek modelidir.   Farklı değişik ve şık olan yelek modeli oldukça şık ve güzel olan bir yelek modelidir.   Kalın şiş ve kalın örgü ipleri işlenilmiş olan örgü değişik ve şık duran bir örgü modelidir.   İşte örgümüz.

Mavi örgü çocuk yelek

Örgü yelek şiş ile işlenilmiş olan bir yelek modelidir.   Yeleğimiz lastik haroşa düz örgü ile işlenilmiş olan bir yelek modelidir.   Oldukça işlenilmesi kolay olan bu yelek modeli değişik ve şık olan bir yelek modelidir.   İşte örgü yelek modeli.

Yeşil örgü çocuk yelek modeli

Yeleğimiz 4 numara örgü şişi ile örülmüştür. Örgü yeleğimiz lastik ile başlanıp haroşe örgü ile işlenmiştir. Örgü yeleğimiz iki ön ,bir arka parça olarak işlenmiştir. Kız çocuklımız için şık olan bu örgümüz çok şık duran bir örgü modelidir. Sizde bu örgümüzü kendi çocuklarınız için farklı renklerde örüp...

Beyaz tığ işi örgü bayan yelek modeli

Bayan yelek modeli çok güzel olan bir yelek modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan örgü yelek modeli balık sırtı ve berdo ile işlenilmiş olan bir yelek modelidir.   İşte bayanlar sizler için şık ve güzel olan örgü yelek modeli.  

Yeşil krem örgü çocuk yelek modeli

Örgü yelek modelleri çocuklarınıza giydirilecek olan en değerli olan bir örgü modelidir.   Şiş ile işlenilmiş olan örgüler çok kullanışlı olan örgülerdir.   Farklı değişik ve şık duran örgü yelek boyun kısmından işlenilmeye başlamıştır.   İşte örgü yelek modeli.

Tığ işi örgü bayan yelek modeli

Malzemeler:   *Gül kurusu tonlarında renkli örgü ipi   *7 numara örgü tığı   YAPILIŞI:   Örgü yelek motiflerden oluşturulmuş olan bir örgü yelek modelidir.   İlk olarak yeleğimize motifler ile başlıyoruz.   İlk olarak 7 zincir çekerek kapatıyoruz.   Daha sonra içerisine dolgu yapıyoruz.   12 motif yaptıktan sonra aralara dolgu ve motif yapıyoruz.   Kenarlarını dolgu ile yaparak yelekimizi...

Renkli iplerden işlenilmiş örgü bebek yelek atkı modeli

Kız çocukları için cıvıl cıvıl çok güzel ve şık olan bir örgü bebek yelek ve atkı modelini gördüğünüzde sizde çok beğeneceksiniz.   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü değişik ve gösterişli olan bir örgü modelidir.   Farklı değişik ve güzel olan bu örgü takımı sizde çok beğeneceksiniz.  

Sonraki Sayfa »