"örgü yelek" ile Etiketlenen Yazılar

Mavi beyaz örgü yelek

Mavi beyaz yelek boyun kısmından işlenilmeye başlanılmıştır. Şiş ile işlenilmiş olan örgü yelek iki renk ip işlenilmiş olan bir örgü yelek modelidir. İşte el örgüsü yelek.

Mavi beyaz örgü çocuk yelek

Çocuklarımız için şık ve güzel olan bir örgü yelek modeli bulunmaktadır. İki renkli işlenilmiş olan bu örgü yeleğimiz değişik ve güzel durmuştur. İşte şık ve güzel olan el örgü yelek modeli.

Yeşil örgü kız çocuk yelek

Hanımlar elimizde sizlerin çok beğeneceği bir kız çocuk yelek modeli var. Şiş ile işlenilmiş olan örgü çocuk yelek modeli şık ve güzel olan bir yelek modelidir. Düz ve ajurlu örgü ile ile işlenilen bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü yelek.

Tığ işi örgü çocuk yelek

Bayanlar elimizde sizler için çok güzel olan bir örgü yelek modeli var. Zincir dolgu ile işlenilen örgü yeleğimiz çok güzel durmuş olan bir yelek modelidir. İşlenilmesi oldukça kolay olan bu örgümüzü sizler için paylaşıyorum. İşte örgü çocuk yelek.

Yeşil örgü çocuk yelek

Örgü çocuk yelek modelimiz şık olan bir örgü modelidir. Oldukça şık ve güzel olan bu yelek mini kol olan bir örgü modelidir. Düğmeli kullanılması çok kolay olan bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü yelek.

Sarı düğmeli örgü kız çocuk yelek

Sarı kız çocuk örgü yelek 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan yelek modelidir. 80 ilmek ile işlenilmiş olan örgü yelek 5 sıra haroşa işlendikten sonra ilmek sayısını arttırarak örgümüzü işliyoruz. Haroşa düz örgü işlenilmiş olan örgü yelek kurdale ile süslenilmiş olan bir örgü yelek...

Şiş ile işlenilmiş çocuk süveter

Çocuk süveterimiz 4 numara şiş ile işlenilmiştir.   Ön parçamız 40 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İki düz iki ters örgü ile işlenilmiş olan örgümüz 5 cm lastik işlenildikten sonra örgümüze geçilmiştir.   Diyagramdaki modelin yanlarına haroşa işlenilmiştir.   Arka parça 80 ilmek ile işlenilmiştir.   Kol evinden 10 ilmek...

Krem rengi örgü çocuk yelek

Yelek modelimiz 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Yelek üç parçadan oluşmuştur.   Ön parçalar 40 ilmek ile başlanılmıştır.   10 haroşa ör 2 ters tekrar haroşa son ra 2 ilmek düz örün böyle devam edin.   Kol evine geldimi 3,2,1  olarak kesin.   Arka parçayı ise 80...

Pembe örgü yelek ve etek

Renk olarak çok güzel ve gösterişli olan el örgüsü etek ve yelek değişik ve güzel durmuştur.   Şişle ajurlu olarak işlenilmiş olan bu ikili takım giyilmeye değer bir yelek modelidir.   Sizde şık ve güzel olan el örgüsü ikili takım isterseniz işte örgümüz.

Mavi örgü kurdaleli kız yelek

Kız çocuklarnıza değişik ve güzel olan örgüler işlemeye ne dersiniz.   Bugün sizler için oldukça şık ve güzel olan bir el örgüsü yelek modeli bulunmaktadır.   Değişik ve gösterişli olan bu yelek modelini sizlerle paylaşıyoruz.

Gül kurusu rengi örgü bayan yelek

Bayanlar kışlık olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Kışın sizleri soğuktan koruyacak olan bu örgü yelek bayanlar tarafından en çok tercih edilen örgü modelidir.   İşte örgü elbise.

Tığ işi örgü yelek

Tığ ile işlenilen örgü yeleğimiz şık ve güzel duran bir yelek modelidir.   Orta kalınlıktaki örgü ipi ile işlenilen örgü yelek değişik ve güzel durmuştur.   İşte sizler için örgü yelek.

Tığ işi el örgüsü bayan yelek

Bayanlar elimizde sizler için değişik ve güzel olan el örgüsü bir ye elek modeli bulunmaktadır.   Farklı şık ve değişik olan bu yelek farklı bayan örgü yelek modeli arayanlar için idealdir.   İşte el örgüsü bayan yelek modeli.

İncili kız çocuk örgü yelek

Kız çocuklarınıza cicili bicili örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve güzel olan örgü yelek modelimiz değişik ve güzel durmuştur.   Oldukça gösterişli olan örgü yelek modelini siz örgü sever bayanlarla paylaşıyorum.

Beyaz kız çocuk örgü yelek modeli

Kız çocuklarınıza değişik ve güzel olan örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü yelek çok gösterişli olan bir yelek modelidir.   İşte örgü yelek modeli.

Gül kurusu örgü bayan yelek

Bayanların kış aylarında en çok kullandığı örgü yelek modelidir.   Farklı değişik ve şık olan yelek modeli oldukça şık ve güzel olan bir yelek modelidir.   Kalın şiş ve kalın örgü ipleri işlenilmiş olan örgü değişik ve şık duran bir örgü modelidir.   İşte örgümüz.

Sonraki Sayfa »