"örgü yelek" ile Etiketlenen Yazılar

Sarı beyaz kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza güzel ve alımlı olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Güzel ve şık olan bu örgü yelek tam gezmelik bir yelek modelidir.   Sizde şık ve güzel olan bu örgü yelek modelini sizler için paylaşıyorum.

Çocuklar için örgü yelek

Çocuklarınıza şık ve güzel yelek işlemeye ne dersiniz ?   Oldukça güzel ve şık olan bu yelek evlerinize çok yakısaçak olan örgü modelidir.   Üç para olan bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum.   İşte örgü yelek.

Beyaz kız çocuk örgü yelek

Kız çocuk anneleri elimizde sizlere yine gösterişli ve güzel olan bir örgü yelek modeli yayınlıyoruz.   Alımlı ve güzel olan bu yelek giyilmeye değer bir yelek modelidir.   Şişle işlenilmiş olan bu yelek modelini görünce sizde çok beğeneceksiniz.  

Beyaz kız çocuk örgü yelek

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan örgü yelek işlemeye ne dersiniz ? Düğmeli haroşa örgü ile işlenilmiş olan bu örgü alımlı durmuştur. İşte örgü yelek.

Erkek çocuk süveter ve yelek

Erkek çocuklarınıza şık bir örgü modeli daha şık ve güzel olan bu örgüler değişik durmuştur. İki şık ve güzel olan bu örgü çok gösterişli durmuştur. Sizde erkek çocuklarınıza güzel örgü modelleri arıyorsanız işte örgüler.

Fuşya rengi örgü kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan bir yelek modeli daha sizler için. Kışın en değerli en zevkli saatler geçirmek isteyen insanlar için en ideal şey örgü örmektir. Hadi hanımlar sizde şişlerinizi elinize alın ve bu güzel örgü yeleği kızlarınıza örün. İşte şık yelek.

Sarı örgü bayan yelek modeli

Sarı örgü bebek yelek şık duran bir örgü modelidir. Oldukça kullanışlı ve güzel olan bu örgü yelek tam baharlık olan bir örgü modelidir. İşte el örgüsü baharlık olan bir örgü modelidir.

Mavi örgü erkek çocuk yelek

Erkek çocuk yelek haroşa örgü yelek modelidir. Örgü mavi ipten işlenilmiş olan örgü yelek modelidir. Arabalı örgü yelek modeli çok güzel durmaktadır.

Mavi beyaz örgü yelek

Mavi beyaz yelek boyun kısmından işlenilmeye başlanılmıştır. Şiş ile işlenilmiş olan örgü yelek iki renk ip işlenilmiş olan bir örgü yelek modelidir. İşte el örgüsü yelek.

Mavi beyaz örgü çocuk yelek

Çocuklarımız için şık ve güzel olan bir örgü yelek modeli bulunmaktadır. İki renkli işlenilmiş olan bu örgü yeleğimiz değişik ve güzel durmuştur. İşte şık ve güzel olan el örgü yelek modeli.

Yeşil örgü kız çocuk yelek

Hanımlar elimizde sizlerin çok beğeneceği bir kız çocuk yelek modeli var. Şiş ile işlenilmiş olan örgü çocuk yelek modeli şık ve güzel olan bir yelek modelidir. Düz ve ajurlu örgü ile ile işlenilen bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü yelek.

Tığ işi örgü çocuk yelek

Bayanlar elimizde sizler için çok güzel olan bir örgü yelek modeli var. Zincir dolgu ile işlenilen örgü yeleğimiz çok güzel durmuş olan bir yelek modelidir. İşlenilmesi oldukça kolay olan bu örgümüzü sizler için paylaşıyorum. İşte örgü çocuk yelek.

Yeşil örgü çocuk yelek

Örgü çocuk yelek modelimiz şık olan bir örgü modelidir. Oldukça şık ve güzel olan bu yelek mini kol olan bir örgü modelidir. Düğmeli kullanılması çok kolay olan bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü yelek.

Sarı düğmeli örgü kız çocuk yelek

Sarı kız çocuk örgü yelek 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan yelek modelidir. 80 ilmek ile işlenilmiş olan örgü yelek 5 sıra haroşa işlendikten sonra ilmek sayısını arttırarak örgümüzü işliyoruz. Haroşa düz örgü işlenilmiş olan örgü yelek kurdale ile süslenilmiş olan bir örgü yelek...

Şiş ile işlenilmiş çocuk süveter

Çocuk süveterimiz 4 numara şiş ile işlenilmiştir.   Ön parçamız 40 ilmek ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İki düz iki ters örgü ile işlenilmiş olan örgümüz 5 cm lastik işlenildikten sonra örgümüze geçilmiştir.   Diyagramdaki modelin yanlarına haroşa işlenilmiştir.   Arka parça 80 ilmek ile işlenilmiştir.   Kol evinden 10 ilmek...

Krem rengi örgü çocuk yelek

Yelek modelimiz 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Yelek üç parçadan oluşmuştur.   Ön parçalar 40 ilmek ile başlanılmıştır.   10 haroşa ör 2 ters tekrar haroşa son ra 2 ilmek düz örün böyle devam edin.   Kol evine geldimi 3,2,1  olarak kesin.   Arka parçayı ise 80...

Sonraki Sayfa »