"örgü yelek" ile Etiketlenen Yazılar

Çocuklar için örgü yelek

Sevgili arkadaşlar elimizde çok güzel olan bir örgü bayan ayakkabı modeli vardır. Örgü bayan ayakkabımız çok şık olan bir ayakkabı modelimizi kendiniz için yapamaya ne dersiniz ? Tığ ile işlenilmiş olan örgü bayan ayakkabımız deniz ve plajlarda giyilecek olan bir örgü modelidir. Sık iğne ve dolgu...

Beyaz dantelli bebek örgü yelek

Bebek yelek modelimiz 3 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bir yelek modelidir. Boyun kısmında 79 ilmek işlenmeye başlayan örgümüz haroşa işlenilerek yapılmaya başlanmıştır. 6 sıra haroşa işlenildikten sonra ilmek arttırılarak düz örgü ile örülmeye başlanmıştır. Düz örgü haroşa ve ajr ugulanan örgümüzü sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü...

Pembe bebek yelek

Sevgili hanımlar elimizde çok şık olan bir örgü bebek yelekmodeli bulunmaktadır. Kış aylarında bebeklerinize öreceğiniz bu şık örgü bebek yelek modeli oldukça şık ve güzel olan bu yeleğimiz kullanılmaya değer olan bir yelek modelidir. Anlatımlı olarak verilen bu örgü yelek modelini sizler için paylaşıyorum.

Çocuklar için örgü yelek modelleri

El örgüsü bebek yelekleri örerek çocuklarınızı doğal olarak giydirebilirsiniz hanımlar.   Kendi ördüğünüz bebek yeleklerini çocuklarınıza giydirmek siz anneleri çok mutlu edecektir. Çok şık örgü iplik renklerinin bir araya getirilerek örülmüş olan bu yelek gerçekten çok şık durucaktır. Sizler için özellikle seçmiş ve beğenmiş olduğum yelek...

Beyaz örgü çocuk yelek modeli

Kız çocuklarınıza kullanışlı ve güzel bir yelek modeli daha hanımlar. Berdolu olan bu yelek kız çocuklarınıza çok yakışacak olan bir örgü modelidir. İşte sizlere güzel yelek modeli.

Pembe örgü yelek modeli

Pembe örgü yelek şık olan bir yelek modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan bu yelek çok gösterişli durmuştur.   İşte yelek.

Tavşalı örgü çocuk yelek

Çocuklarınız için şık bir örgü yelek modeli daha.   Farklı şık ve güzel olan bu yelek tavşanlı olarak tasarlanmıştır.   İşte tavşanlı yelek.

Yeşil örgü düz örgü çocuk yelek

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü yelek modeli işlemeye ne dersiniz ?   Şık ve güzel olan bu örgü yelek modeli kullanışlı olan bir yelek modelidir.   İşte örgü yelek modeli.

Çiçekli kız çocuk örgü yelek

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Çiçekli olan bu örgü yelek alımlı ve şık durmuştur.   İşte kız çocuklarınıza şık bir yelek.

Erkek çocuklarınız örgü yelek

Çocuklarınız için şık bir örgü yelek modeli .   Değişik ve kullanışlı olan bu yelek modelimiz baston ve haroşa ile işleilmiş olan bir örgü modelidir.   İşte şık olan bir örgü modeli daha.

Modelli bayan yelek modeli

Bayanların örgü yeleklere ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliyoruz. Örgü yelekler bayanlarımızı soğuktan koruyacak en değerli olan örgü modelidir. Üç parça olarak işlenilmiştir bayan yeleği. Şiş ile işlenilen yelek modelidir. Model oldukça ilgi çekici bir örgüdür. Her kıyafete uyum sağlayacak ve rahatlıkla giyeceğiniz örgümüz çok güzel olan örgü...

Sarı beyaz kız çocuk yelek

Kız çocuklarınıza güzel ve alımlı olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Güzel ve şık olan bu örgü yelek tam gezmelik bir yelek modelidir.   Sizde şık ve güzel olan bu örgü yelek modelini sizler için paylaşıyorum.

Çocuklar için örgü yelek

Çocuklarınıza şık ve güzel yelek işlemeye ne dersiniz ?   Oldukça güzel ve şık olan bu yelek evlerinize çok yakısaçak olan örgü modelidir.   Üç para olan bu örgü yelek modelini sizlerle paylaşıyorum.   İşte örgü yelek.

Beyaz kız çocuk örgü yelek

Kız çocuk anneleri elimizde sizlere yine gösterişli ve güzel olan bir örgü yelek modeli yayınlıyoruz.   Alımlı ve güzel olan bu yelek giyilmeye değer bir yelek modelidir.   Şişle işlenilmiş olan bu yelek modelini görünce sizde çok beğeneceksiniz.  

Beyaz kız çocuk örgü yelek

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan örgü yelek işlemeye ne dersiniz ? Düğmeli haroşa örgü ile işlenilmiş olan bu örgü alımlı durmuştur. İşte örgü yelek.

Erkek çocuk süveter ve yelek

Erkek çocuklarınıza şık bir örgü modeli daha şık ve güzel olan bu örgüler değişik durmuştur. İki şık ve güzel olan bu örgü çok gösterişli durmuştur. Sizde erkek çocuklarınıza güzel örgü modelleri arıyorsanız işte örgüler.

Sonraki Sayfa »