"örgü yelek" ile Etiketlenen Yazılar

Sarı beyaz örgü kız çocuk yeleği

Malzemeler: *Sarı örgü ipi *Beyaz örgü ipi *4 numara örgü şişi   YAPILIŞI: Yeleğin yapılışı: 78 /80 ilmek başlanacak. Bu sayılarda yapınca 6/12 aylık bebek için uygun oluyor.Lastik ördükten sonra örgünün düz yüzünde: Model için:1. sıra: 6 düz(kenar)- 1 düz- ip öne alınarak 3 ilmek örmeden al- ipi arkaya geçir 1...

Kurtçuk modelli bayan yelek örneği

Kadın yelek modelleri örgü sitelerinde en çok aranan bir örgü modelidir.   Bugünde sitemizde örgü seven arkadaşlarımıza şık bir örgü  yelek modeli yayınlıyorum.   İşte örgü yelek modeli..

Bayanlar için örgü yelek modeli

Bayanlar için şık ve gösterişli örgü yelek modeli daha sitemizden.   Tığ ile zincir dolgu ve fıstık işi yapılarak şık ve güzel olan bir örgü modeli işleyebilirsiniz.   İşte şık ve güzel olan örgü modeli.

Pembe çocuk örgü kız çocuk yelek ve patik

Hanımlar kış aylarının en çok kullanılan örgüsü çocuk yelek ve patikleridir.   Kalın iplerle örülmüş olan örgüler çocuklarınızı sıcacık tutacak ve ısısı üstün olacaktır.   Bugünde sitemizden sizlere harika bir örgü örneği daha hanımlar.   İşte şık örgü patik ve yelek.

İki renkli kız çocuk yelek

Hanımlar kız çocuklarınıza yine çok güzel bir örgü yelek modeli var elimizde..   Şiş ile işlenilmiş iki renkli olan bu örgü yelek aralarda ajur olan bir örgü modelidir. Farklı ve değişik olan bu örgü yelek modelini sevdiğiniz renklerde çocuklarınıza örebilirsiniz.

Çocuklar için örgü yelek

Sevgili arkadaşlar elimizde çok güzel olan bir örgü bayan ayakkabı modeli vardır. Örgü bayan ayakkabımız çok şık olan bir ayakkabı modelimizi kendiniz için yapamaya ne dersiniz ? Tığ ile işlenilmiş olan örgü bayan ayakkabımız deniz ve plajlarda giyilecek olan bir örgü modelidir. Sık iğne ve dolgu...

Beyaz dantelli bebek örgü yelek

Bebek yelek modelimiz 3 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan bir yelek modelidir. Boyun kısmında 79 ilmek işlenmeye başlayan örgümüz haroşa işlenilerek yapılmaya başlanmıştır. 6 sıra haroşa işlenildikten sonra ilmek arttırılarak düz örgü ile örülmeye başlanmıştır. Düz örgü haroşa ve ajr ugulanan örgümüzü sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü...

Pembe bebek yelek

Sevgili hanımlar elimizde çok şık olan bir örgü bebek yelekmodeli bulunmaktadır. Kış aylarında bebeklerinize öreceğiniz bu şık örgü bebek yelek modeli oldukça şık ve güzel olan bu yeleğimiz kullanılmaya değer olan bir yelek modelidir. Anlatımlı olarak verilen bu örgü yelek modelini sizler için paylaşıyorum.

Çocuklar için örgü yelek modelleri

El örgüsü bebek yelekleri örerek çocuklarınızı doğal olarak giydirebilirsiniz hanımlar.   Kendi ördüğünüz bebek yeleklerini çocuklarınıza giydirmek siz anneleri çok mutlu edecektir. Çok şık örgü iplik renklerinin bir araya getirilerek örülmüş olan bu yelek gerçekten çok şık durucaktır. Sizler için özellikle seçmiş ve beğenmiş olduğum yelek...

Beyaz örgü çocuk yelek modeli

Kız çocuklarınıza kullanışlı ve güzel bir yelek modeli daha hanımlar. Berdolu olan bu yelek kız çocuklarınıza çok yakışacak olan bir örgü modelidir. İşte sizlere güzel yelek modeli.

Pembe örgü yelek modeli

Pembe örgü yelek şık olan bir yelek modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan bu yelek çok gösterişli durmuştur.   İşte yelek.

Tavşalı örgü çocuk yelek

Çocuklarınız için şık bir örgü yelek modeli daha.   Farklı şık ve güzel olan bu yelek tavşanlı olarak tasarlanmıştır.   İşte tavşanlı yelek.

Yeşil örgü düz örgü çocuk yelek

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü yelek modeli işlemeye ne dersiniz ?   Şık ve güzel olan bu örgü yelek modeli kullanışlı olan bir yelek modelidir.   İşte örgü yelek modeli.

Çiçekli kız çocuk örgü yelek

Kız çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü yelek işlemeye ne dersiniz ?   Çiçekli olan bu örgü yelek alımlı ve şık durmuştur.   İşte kız çocuklarınıza şık bir yelek.

Erkek çocuklarınız örgü yelek

Çocuklarınız için şık bir örgü yelek modeli .   Değişik ve kullanışlı olan bu yelek modelimiz baston ve haroşa ile işleilmiş olan bir örgü modelidir.   İşte şık olan bir örgü modeli daha.

Sonraki Sayfa »