"çoçuk hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Mavi örgü çocuk hırka modeli

Yakadan başlanarak bütün örülecek. Örgü şişine 62(66) İlmek atarak, 8 sıra haroşa örgü örün. 9. sıra başında İlk 7 ilmeği sol ön orta bantı İçin haroşa örgü örün. Devamında 48(52) ilmeği sırasıyla şişin başına 1 iplik dolayarak (ajur ilmek arttırma) 1 İlmeği düz...

Beyaz örgü çocuk hırka

AÇIKLAMASI: Örgünün her tarafı düz örgü olacak. SOL ÖN: 40 İlmek Provisional Cast-on şeklinde şişe ilmek atalım.18 Sıra düz örgü ördükten sonra ikiye katlayıp ilmekleri birleştirelim. Resimde görüldüğü gibi katladıktan sonra ön patından 11 ilmek arttırıyoruz. Bu şekilde 15 sıra ördükten sonra, Bel tarafından...

Kapşonlu örgü çocuk hırka

YAPILIŞI: Şişimize 160 ilmek atalım. Ve çocuğumuzun koltuk hizasına kadar haraşa örelim . Koltuk hizasına gelşnce 40 ilmek bir ön 80 ilmek arka 40 ilmek diğer ön olarak örelim. 40 ilmek önü örerken koltuk kısmından 2 haraşa örüp 2 ilmek büzüp bunu 5 sıra örelim .Sonra...

Kırmızı örgü kız çocuk hırka

Kışlık kalın bir çocuk hırka modeli arıyorsanız sitemizde yayınlayacağımız örgü hırkamızı çok beğeneceksiniz..   Farklı şık ve kolay işlenilmiş olan bu kapşonlu hırkayı çok beğeneceksiniz...   İşte kışlık hırka modeli.

Beyaz çocuk hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık olan bir örgü hırka modeli vardır. Şık alımlı duran bu örgü hırka giyilmeye değer bir hırka modelidir. İşte sizlere şık örgü hırka modelinden biri daha..

Beyaz örgü kız çocuk hırka

Hırka kış aylarının en çok tercih edilen örgüleridir.   Özellikle kış aylarında en tercih edilen örgüsüdür hırkalar. Değişik ve gösterişli olan bu örgü hırka modelini gördüğünüzde sizde çok beğeneceksiniz. İşte örgü hırka..

Yeşil örgü çocuk hırka

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü hırka modelini sizler için paylaşıyorum.   İşte şık bir örgü hırka modeli.  

Krem rengi tığ işi bayan hırka

Bayanlar bahar aylarında şık bir yelek giymeye ne dersiniz ?   Bugün sizlerin çok beğeneceği işlemesi kolay olan bir örgü hırka modeli paylaşıyorum.   İşte örgü hırka.

Ajurlu örgü bebek hırka modeli

Çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir örgü modeli yayınlıyoruz.   Şiş ile ajurlu olarak işlenilmiş olan bu örgü modeli çok güzel durmuştur.   İşte şık örgü hırka modeli.

Çocuklar için örgü hırka

Çocuklarınız için şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli var sizler için.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü hırka değişik ve güzel durmaktadır.   İşte el örgü çocuk hırka.

Pembe beyaz kız çocuk hırka

Kız çocuk anneleri sizlere çok şık bir örgü hırka modeli paylaşıyorum.   Şık ve güzel olan bu hırka gezmeye gittiğinizde giydireceğiniz şık bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka.

Beyaz kız çocuk hırka

Kız çocuklarınıza kışın giymeleri için şık bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ? Oldukça güzel ve gösterişli olan bu hırka boyun kısmından işlenilmeye başlamış olan bir hırka modelidir. Şık olan bu örgü hırka modelini sizler için paylaşıyorum.

Beyaz örgü kız çocuk hırka

Kız çocuklarınıza şık ve güzel hırka örmek isteyenler elimizde çok şık bir hırka modeli var.   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü hırka işlenilmeye değer bir hırka modelidir.   İşte el örgüsü çocuk hırka modeli.

Renkli ipten işlenilen örgü çocuk hırka

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli var bugün sizler için.   Şık ve güzel olan bu örgü hırka kışlık olan bu hırkayı görünce sizde çok beğeneceksiniz.   İşte örgü çocuk hırka.

Kız çocukları için örgü hırka modeli

Sevgili hanımlar  elimizde çok kıymetli olan bir örgü çocuk hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile boyundan kısmından işlenilmeye başlanmış olan bir örgü modelidir.   Boyun kısmından işlenilmeye başlanılmış olan bu örgü hırka ilmek arttırılarak işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   İşte sizlere şık bir örgü hırka modeli hanımlar.

Kız çocukları için örgü hırka modeli

Kız çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir örgü hırkamız var.   Örgü hırkamız boyun kısmından 60 ilmek ile haroşa ile işlenilmeye başlanmıştır..   Boyun kısmından işlenilmeye başlayan örgümüz arttırılarak işlenilmiş örgü modelimiz oldukça gösterişlidir.   Düz örgü haroşa ile işlenilmiş olan örgü arttırılarak işlenilmiş olan hırka modelidir.   Etek kısmı fırfırlı...

Sonraki Sayfa »