"çoçuk hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Erkek çocukları için el örgüsü hırka

Erkek çocukları için şık ve güzel olan bir hırka işlemeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilmiş olan örgü erkek çocuk hırka çok güzel durmaktadır.   Farklı ve şık olan bu örgü hırkayı sizler için paylaşıyorum.  

Pembe kız çocuk örgü hırka

Sevgili hanımlar elimizde kız çocuklarınız için çok güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Değişik ve güzel olan bu bebek hırkayı sizde çok beğeneceksiniz.   İşte örgü hırka.

Çocuklarınız için örgü hırka

Kızlar değişik ve kullanışlı ve hırka işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve  kolay işlenilen bu örgü hırkayı sizler için paylaşıyorum.   İşte örgü hırka modeli.

Mavi örgü çocuk hırka

Kışın hırkalar çocuklarınıza en çok örgüdür hırkalar.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka değişik ve güzel durmuştur.   İşte örgü hırka modeli.

Renkli iplerden işlenilmiş örgü patik

Bayanlar çocuklarınıza kışlık bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile düz örgü ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çok kullanışlı ve güzel olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka örneği örneği.

Robadan işlemeli örgü hırka

Çocuklarınıza değişik ve kullanışlı olan bir örgü hırka modelidir.   Farklı şık ve değişik olan bu örgü hırka çok gösterişli durmuştur.   Çocuklarınıza değişik ve güzel olan hırkayı sizlerle paylaşıyorum.

Mavi pirinç işi örgü çocuk hırka

Bayanlar çocuklarınıza şık ve kullanışlı olan bir hırka örmeye ne dersiniz ?   Kullanışlı şık ve güzel olan bu hırka çocuklarınıza çok yakışacaktır.   İşte çocuk hırka modeli.

Renkli iplerden işlenilmiş örgü hırka

Örgü hırka değişik ve güzel durmaktadır.   Farklı ve gösterişli olan örgü hırka değişik ve güzel durmaktadır.   Oldukça şık ve gösterişli olan hırkayı sizlerle paylaşıyorum.

Beyaz ajurlu örgü çocuk hırka

Çocuklarınıza örgü hırka örmeyi düşünüyorsanız elimizde sizler için çok şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli  bulunmaktadır.   Değişik şık ve güzel olan bu hırka kışlık olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka.

Krem rengi örgü bebek hırka

Krem rengi örgü hırka şiş ile işlenilmiş bir hırka modelidir.   Farklı değişik ve güzel olan bu hırka işlenilmeye değer çok gösterişli bir hırka modelidir.   İşte işlemesi kolay şiş ile işlenilmiş örgü hırka.

Beyaz balık desenli hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve kullanışlı olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile boyun kısmında işlenilen örgü hırka düz örgü tekniği ile işlenilmiş olan bir örgü hırka modelidir.   Şiş  kullanılarak örgü hırkalar uzun ömürlü olarak kullanılan örgülerdir.   İşte örgü hırka.

Yeşil tığ işi örgü hırka

Hırkamız çocuklar için örgü modelidir.   Tığ ile işlenilmiş örgü hırka değişik ve şık durmaktadır.   Kışlık olan örgü hırka değişik ve şık durmaktadır.   İşte örgü kışlık hırka.

Mavi ajurlu volanlı örgü bebek hırka

Şiş ile işlenilmiş ajurlu bebek örgü hırka farklı tasarlanmış olan bir örgü hırka modelidir.   Çok gösterişli şık olan bu örgü bebek hırka ajurlu olması ile ayrı güzellik kazanmıştır.   Yandan düğmeli olan örgü hırka kullanışlı olan bir örgü hırka modelidir.   İşte ajurlu el örgüsü bebek hırka modeli.

Ayıcıklı örgü çocuk hırka

Bebekleriniz için değişik ve güzel olan bir örgü hırka modeline dersiniz ?   Düz örgü ve haroşa ile 4 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan örgü yelek değişik ve güzel durmaktadır.   30 ilmek ön parçalar işlenilmiştir.   Arka parça 60 ilmek ile tamamlanmıştır.   İşte ayıcıklı örgü bebek hırka..  

Sakallı ipten pembe örgü hırka modeli

Bebek hırkaları kış aylarında çocuklarınıza giydirmek için en değerli bir örgü modelidir.   Kışın dışarıya çıkarmak için çocuklarınıza giydireceğiniz hırkalar gerçekten çok güzel olan bir hırka modelidir.   İki renk iplikle işlenilecek olan örgü hırka çok güzel olan bir hırka modelidir.   Sizde çocuklarınıza işlemek için şık bir örgü...

Sarı örgü kız çocuk kısa kol örgü hırka

Malzemeler: *Sarı örgü ipi *4 numara örgü şişi YAPILIŞI: İlk olarak hırkamızın ön parçalarını işliyoruz. 30 ilmek ile örgümüze başlıyoruz. Bir sıra ters ve düz olarak işliyoruz.. Daha sonraki sıralarda düz örgünün üzerini haroşa,haroşanın üzerini düz örgü işliyoruz. 15 cm işledidkten sonra kol evine gelince Kenardan 5 haroşa 5 arkayı düz...

Sonraki Sayfa »