"çoçuk hırka" ile Etiketlenen Yazılar

Kız çocukları için örgü hırka

Kız çocuklarınıza değişik ve kullanışlı bir hırka işlemeye ne dersiniz ?   Şık ve gösterişli olan bu örgü hırka şiş ile işlenilmiş bir örgü hırka modelidir.   Değişik ve gösterişli olan bu örgü hırkayı sizler için paylaşıyorum.

Kısa kol kırmızı örgü çocuk hırka

Kırmızı örgü hırka tam baharlık olan bir örgü hırka modelidir.   Değişik ve gösterişli olan bu hırkamız çok şık bir hırka modelidir.   Kullanımı güzel olan bu hırka modelini sizler için paylaşıyorum.

Lila el örgüsü çocuk hırka modeli

Hırkamız kışlık olan bir örgü hırka modelidir.   Farklı şık ve güzel olan hırka şiş ile işlenilmiş olan bir örgü hırka modeldir.   İşte el örgüsü hırka.

Kız çoçuk el örgüsü hırka

Hanımlar kız çocuklarınıza şık ve gösterişli el örgüsü hırka işlemeye ne dersiniz ?   Bugün elimizde renkli iplikler kullanılarak yapılmış gösterişli şık ve alımlı olan bir el örgüsü çocuk hırkası bulunmaktadır.   İşte sizlerin beğeneceği değişik ve güzel olan el örgüsü çocuk hırka.

Çocuk örgü hırka

Bu kış bebeklerinizi sıcak tututacak olan bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şişle ajurlu olarak işlenilmiş olan örgü hırkamız değişik ve güzel durmaktadır.   Beyaz ipliğe renkli iplik karıştırılması ile tasarlanan bu güzel hırka çok gösterişli olan bir hırka modelidir.   Değişik ve güzel olan bu hırka...

Erkek çocukları için el örgüsü hırka

Erkek çocukları için şık ve güzel olan bir hırka işlemeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilmiş olan örgü erkek çocuk hırka çok güzel durmaktadır.   Farklı ve şık olan bu örgü hırkayı sizler için paylaşıyorum.  

Pembe kız çocuk örgü hırka

Sevgili hanımlar elimizde kız çocuklarınız için çok güzel olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Değişik ve güzel olan bu bebek hırkayı sizde çok beğeneceksiniz.   İşte örgü hırka.

Çocuklarınız için örgü hırka

Kızlar değişik ve kullanışlı ve hırka işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve  kolay işlenilen bu örgü hırkayı sizler için paylaşıyorum.   İşte örgü hırka modeli.

Mavi örgü çocuk hırka

Kışın hırkalar çocuklarınıza en çok örgüdür hırkalar.   Şiş ile işlenilmiş olan örgü hırka değişik ve güzel durmuştur.   İşte örgü hırka modeli.

Renkli iplerden işlenilmiş örgü patik

Bayanlar çocuklarınıza kışlık bir örgü hırka örmeye ne dersiniz ?   Şiş ile düz örgü ile işlenilmiş olan örgü hırkamız çok kullanışlı ve güzel olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka örneği örneği.

Robadan işlemeli örgü hırka

Çocuklarınıza değişik ve kullanışlı olan bir örgü hırka modelidir.   Farklı şık ve değişik olan bu örgü hırka çok gösterişli durmuştur.   Çocuklarınıza değişik ve güzel olan hırkayı sizlerle paylaşıyorum.

Mavi pirinç işi örgü çocuk hırka

Bayanlar çocuklarınıza şık ve kullanışlı olan bir hırka örmeye ne dersiniz ?   Kullanışlı şık ve güzel olan bu hırka çocuklarınıza çok yakışacaktır.   İşte çocuk hırka modeli.

Renkli iplerden işlenilmiş örgü hırka

Örgü hırka değişik ve güzel durmaktadır.   Farklı ve gösterişli olan örgü hırka değişik ve güzel durmaktadır.   Oldukça şık ve gösterişli olan hırkayı sizlerle paylaşıyorum.

Beyaz ajurlu örgü çocuk hırka

Çocuklarınıza örgü hırka örmeyi düşünüyorsanız elimizde sizler için çok şık ve güzel olan bir örgü hırka modeli  bulunmaktadır.   Değişik şık ve güzel olan bu hırka kışlık olan bir hırka modelidir.   İşte örgü hırka.

Krem rengi örgü bebek hırka

Krem rengi örgü hırka şiş ile işlenilmiş bir hırka modelidir.   Farklı değişik ve güzel olan bu hırka işlenilmeye değer çok gösterişli bir hırka modelidir.   İşte işlemesi kolay şiş ile işlenilmiş örgü hırka.

Beyaz balık desenli hırka

Bayanlar elimizde sizler için çok şık ve kullanışlı olan bir örgü hırka modeli bulunmaktadır.   Şiş ile boyun kısmında işlenilen örgü hırka düz örgü tekniği ile işlenilmiş olan bir örgü hırka modelidir.   Şiş  kullanılarak örgü hırkalar uzun ömürlü olarak kullanılan örgülerdir.   İşte örgü hırka.

Sonraki Sayfa »