Renkli iplerden örülmüş örgü lifler

Sevgili bayanlar bakın sizler için elimde ne kadar şık bir paylaşımım var.

 

Bugün sizler için çok şık bir örgü lif örneğimiz var bayanlar.  Bayanlar örgü lif yapmak gerçekten çok güzel olan ve çok çabuk ilerleyen bir lif modelidir.  Örgü lifler çok çabuk ilerleyen işlerdir.

 

Lif adamın ördükçe örgü yapma zevkini arttırır.  Çünkü çok kolay ilerleyen olan bu örgümüz işlerken kolay üreyip kolay işlenip bittiğinden hanımlar örgü tercihleri arasında bulunmaktadır.

 

Örgü lifler bazı bayan arkadaşarımız gelir amaçlı işleyip satmaktadır.  Çokta iyi bir fikirde bulunmaktadırlar.  Çünkü örgü zamanımızın bize vermiş olduğu maddi olanaksızlıklar veya ev bütçemize katkıta bulunmak amaçıyla ayrıca bayanların kendi kazançlarını el gelirleriyle kazanmaları en doğal yollu helal kazançlarıdır.

 

Gün geçtikçe bayan arkadaşlarım her yönden kendini çok güzel geliştirmektir. Bugünde benden el örgüsü yapıp satan arkadaşlarıma yardımcı olabilmek adına çok şık bir lif örneğini yayınlayacağım.

Tığ ile örülen ve çok kolay ve basit ilerleyen lif örneğimiz gerçekten çok şık duran ve örülüp kullandığınızı değecek olan bir lif modelidir.

 

 

404296_238410449576167_519771628_n

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN