Beyaz pike kenar danteli

Danteller hayatımızın ve çeyizlerimizin vazgeçilmezi..

Yüzyıllardan beri günümüze gelmiş olan danteller hayatımızın en değerli örgülerinden. Eskiden pamuklu dantel ipi ile işlenilen dantellerimiz haliyle yıkandıktan sonra ütü isterdi.  Ve istediği ütüde ise bizi çok zorlar ve zamanımızın büyük bir zamanını alırdı.

Son yıllarda iplik fabrikalarının üretime geçirdiği ve hayatımızı kolaylaştıran naylon dantel ipleri hayatımız baya bir kolaylaştı. Bu ipler ütü istemeyen ipler olduğundan  biz bayanlara büyük kolaylık sağlamıştır.

 

Eskisi gibi kolalamaktan ve zaman harcamaktan kurtulduk. Bugün sizler için naylon ipten işlenilmiş olan bir örgü dantel kenarı yayınlıyorum. Çiçekli olan bu kenar dantelimiz eni bayan geniş olan bir dantel modeldir. Görünce çok beğeneceğiniz bu danteli sizde istediğiniz  renkte örebilirsiniz.

Fakat biz örgü sitesi olarak beyaz ile dantellerinizi örüp renkli kumaşlarda kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Çünki beyaz işlenilen danteller her renk kumaşa çok kolay uyum sağlamkta ve kendini daha bir albenili göstermektedir hanımlar. İşte sitemizden sizlere çok şık bir kenar danteli çok beğeneceiğinizden eminim hanımlar. İşte dantel örneğimiz.

12814096_978589192196139_3918930046256912195_n

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN