Etiket Arşivi: tulumlar

Sarı örgü bebek tulum

Bebeklerinize şık ve güzel olan uyku tulumu işlemeye ne dersiniz ?   Gösterişli ve kullanışlı olan bu uyku tulumu çok güzel durmuştur.   İşte örgü uyku çocuk tulumu.

Devamını Oku »

İki renkli kışlık tulum

Kış aylarında tulumlar çocuklar ve bebekler için en kullanışlı olan örgü modelidir.   Şiş ile işlenilen örgü tulum düz örgü ile işlenilmiştir. Başlangıcı haroşa işlenilmiştir. Sağ kısmı işlemeli olan bu örgü bu örgünün üzerindeki işleme tığ ile yapılmıştır. Uğur böcekli işlenilmiş olan örgümüzü sizler için paylaşıyorum.

Devamını Oku »

Mavi örgü bebek tulum

Tulumlar kolay kullanımı olan tek parçalı elbiselerdir. Oldukça kullanışlı olan tulumlar çocuklarınıza çok yakışacak olan bir elbisedir. Bugün yine sizlere sitemizde düz örgüden işlenilmiş olan bir örgü bebek tulumu yayınlıyacağım. Şiş ile düz,lastik ve ajurlu örgü ile işlenilmiş olan örgü tulum yazlık olan örgü ipi ile örülmüştür. Yakalı olarak tasarlanmış olan örgü tulum çok alımlı durmuştur. Kısa şort biçimdeki ayak ...

Devamını Oku »

Gri örgü tulum modeli

Bebeklerinize tulumlu bir örgü bebek takımı işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve güzel olan bu örgü tulum değişik ve alımlı durmuştur.   İşte şık bebek takımlardan biri daha.

Devamını Oku »
Social Media Tabs