"tulumlar" ile Etiketlenen Yazılar

Sarı örgü bebek tulum

Bebeklerinize şık ve güzel olan uyku tulumu işlemeye ne dersiniz ?   Gösterişli ve kullanışlı olan bu uyku tulumu çok güzel durmuştur.   İşte örgü uyku çocuk tulumu.

Pembe örgü bebek tulumu

Uyku tulumu şık olan bir tulum örneğidir.   Kışın battaniye yerine çocuklarınız bu örgü uyku tulumuna koyarak kışın soğuktan koruyabilirsiniz.

İki renkli kışlık tulum

Kış aylarında tulumlar çocuklar ve bebekler için en kullanışlı olan örgü modelidir.   Şiş ile işlenilen örgü tulum düz örgü ile işlenilmiştir. Başlangıcı haroşa işlenilmiştir. Sağ kısmı işlemeli olan bu örgü bu örgünün üzerindeki işleme tığ ile yapılmıştır. Uğur böcekli işlenilmiş olan örgümüzü sizler için paylaşıyorum.

Mavi örgü bebek tulum

Tulumlar kolay kullanımı olan tek parçalı elbiselerdir. Oldukça kullanışlı olan tulumlar çocuklarınıza çok yakışacak olan bir elbisedir. Bugün yine sizlere sitemizde düz örgüden işlenilmiş olan bir örgü bebek tulumu yayınlıyacağım. Şiş ile düz,lastik ve ajurlu örgü ile işlenilmiş olan örgü tulum yazlık olan örgü ipi...

Gri örgü tulum modeli

Bebeklerinize tulumlu bir örgü bebek takımı işlemeye ne dersiniz ?   Farklı şık ve güzel olan bu örgü tulum değişik ve alımlı durmuştur.   İşte şık bebek takımlardan biri daha.

Pembe örgü çocuk tulum

Çocuklarınız için şık ve güzel olan bir örgü bebek tulumu işlemeye ne dersiniz ?   Bebeğinize giydireceğiniz bu uyku tulumu ile bebeklerinizi sıcak tutacak ve onu soğuktan koruyacaksınız.   İşte örgü bebek uyku tulumu.

Bebeklerinize örgü uyku tulumu

Çocuklarınız için örgü uyku tulumu örmeye ne dersiniz ?   Askılı olan örgü tulum çok şık durmuştur.   Kışlık çocuklarınıza işleyeceğiniz örgü tulum çok kullanışlı olan örgü modelidir.   İşte örgü tulum.

Kırmızı örgü uyku bebek tulumu

Bebeklerinize şık ve güzel olan bir uyku tulumu işlemeye ne dersiniz ? Alımlı ve şık olan bu örgü tulum şiş ile işlenilmiş olan kapşonlu olan bir örgü uyku tulumudur. Sizde şık ve güzel olan bir uyku tulumu örmeye ne dersiniz ? İşte çocuk uyku tulumu.

Ayıcıklı el örgüsü uyku tulumu

Uyku tulumu şık duran bir örgü modeldir. Şık ve güzel olan bu örgü uyku tulumu değişik ve şık durmuştur. Kışlık olan bu örgü uyku bebek tulumunu sizlerle paylaşıyorum. işte uyku tulumu.

Bebekleriniz için uyku tulumu

Uyku bebek tulumu 4.5 numara örgü şiş ile işlenilmiştir. 120 ilmek ile işlenilmeye başlanmıştır. ilk 10 ilmek haroşa,diğer 10 ilmek baston örgü 20 ilmek düz örgü işlenip diğer sıralarda aynı işlem uygulanmıştır. Kapşon kısmı ise kenarda 10 ilmek haroşa 10 ilmek ile baston arada kalan bölümü...

Figürlü örgü tulum

Çocuklarınıza değişik ve alımlı olan bir tulum örmeye ne dersiniz ?   Zincir üzerine dolgu yapılarak işlenilen örgümüz çok kullanışlı olan bir tulum modelidir.   Figürlü olan örgü tulumumuz çok alımlı durmuştur.   İşte örgü tulum.  

Düğmeli bebek örgü tulumu

Kışın küçük bebeklerimiz için kullandığımız örgülerdir.   Dışarı çıktığınızda onu içerisine koyduğunuzda bebeğinizi hem sıcak tutacak hemde soğuktan koruyacak olan bir örgüdür.   Şık ve gösterişli olan bu örgü bebek tulumunu sizlerle paylaşıyorum.  

Yeşil örgü çocuk tulum

Bayanlar elimizde şık ve güzel olan bir örgü bebek tulumu bulunmaktadır.   Değişik kullanışlı ve güzel olan bu örgü bebek tulumu bebeklerinizi kış aylarında sıcacık tutacak olan bir örgü modelidir.

Lila örgü çocuk uyku tulumu

Kış aylarında çocuklarınıza değişik ve güzel olan bir tulum işlemeye ne dersiniz ?   Şiş ile işlenilen bu örgü tulum değişik ve kullanışlı olan bir örgü modelidir.   İşte örgü tulum modeli.

Düğmeli örgü bebek tulumu

Bebeklerinize kışlık bir örgü uyku tulumu işlemeye ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş örgü uyku tulumu çok kullanışlı duran bir örgü tulumdur.   Değişik ve güzel duran bu örgü uyku tulumu görsel olarak şık durmuştur.   İşte uyku tulumu.

Tığ işi örgü bebek tulum

Bebek tulumları çocuklarınız için kış aylarında kullanılan bir örgü modelidir.   Farklı değişik ve şık olan bu örgü tulum çocuklarınıza yakışacak olan harika bir örgü modelidir.   İşte örgü bebek tulumları.

Sonraki Sayfa »