Etiket Arşivi: tığ işi çanta

Beyaz düğmeli çanta

Çantamız beyaz olan bir örgü çanta modelidir. Farklı değişik ve kullanışlı olan bu çanta modeli tığ ile işlenilmiş olan bir çanta modelidir. Renk olarak her kıyafete uyumlu olan bu çantayı sizlerde ellerinizde kullanabilirsiniz. İşte şık ve güzel olan örgü el çantası.

Devamını Oku »

Röntgen filimi ile çanta yapımı

Çok sevdiğimiz takipçilerimiz bugün sizle için farklı ve değişik olan bir örgü  modeli paylaşacağım.   Röntgen filimlerinin hiç işe yarayacağını düşündünüz mü ?   Filimleri küçük parçalara bölerek farklı değişik ve güzel olan bir çanta modeli bulunmaktadır.   Küçük kare şeklinde kesilen filimlerin kenarı ipliklerle tığ işi yaparak her bir motifi ayrı ayrı işliyoruz.    

Devamını Oku »

Bayanlar için örgü el çantası

Değişik ve güzel olan bu örgü el çantası değişik ve güzel durmaktadır. Tığ ile işlenilmiş olan örgü patik değişik ve şık durmaktadır. Zincir üzerine dolgu yapılarak işlenilen bu örgü el çantamız değişik ve şık durmaktadır. Düz olarak işlenilen örgü çantamız giyilmeye değer olan bir örgü çantamız oldukça şık ve güzel durmaktadır. İşte örgü çantamız.

Devamını Oku »

Tığ işi örgü el çantası

Bahar ve yaz aylarında değişik şık ve güzel olan bir örgü çanta modeli ile dışarıya çıktığnızda şık ve güzel görünmee ne dersiniz ? Değişik ve güzel olan bu örgü çantamız tığ ile işlenilmiş olan bir çanta modelidir. Renkli motiflerle canlı iplik renkleri ile işlenilmiş olan bu çantada her bir motif ayrı olarak işlenilmiştir. Side değişik ve güzel olan bir çanta ...

Devamını Oku »

Çiçek motifli örgü çanta

Sevgili hanımlar elimizde bahar aylarına uygun çok kullanışlı olan bir çanta modeli bulunmaktadır. Değişik ve güzel olan bu örgü çantamız harika duran bir çanta modelidir. Tığ ile işlenilmiş olan örgü çantamız motiflerin birleştirilmesi ile yapılacak olan bir çanta modelidir. Taban kısmından sık iğne işlenilerek yapılmaya başlayan örgümüz çok güzel olan bir örgü modelidir. Motiflerinde birleştirilmesi ile oluşturulan bu örgümüz kullanılmaya ...

Devamını Oku »
Social Media Tabs