Etiket Arşivi: takı örnekleri

Boncuk ile takılar

takılar

Bayanlar elimizde değişik ve güzel  olan boncuklu  olan takımız kullanışlı olan takı modelidir. Değişik ve güzel olan takıları bayanların beğendiği biliyoruz. Boncuklu olan takılar değişik ve güzel olan takı modelleridir. Değişik ve güzel olan takı modelimiz kullanışlı olan takımız değişik ve güzel olan takı modelleridir. İşte takılar.

Devamını Oku »

Tığ ile işlenilmiş örgü takı

takı

Bayanların en çok sevdiği örgülerden biridir örgü takılar. Değişik ve güzel olan örgü çiçekli takı değişik ve güzel durmaktadır. Oldukça şık duran bu örgümüz çiçekli duran bir örgü modelidir. Tığ ile işlenilmiş olan örgü takı her kıyafetle rahatlıkla giyeceğiniz bir örgü modelidir. Değişik ve güzel olan örgüler gerçekten farklı durmaktadır. İşte örgü takımız.

Devamını Oku »

Bayanlar için el yapımı takı bileklik

takı

Bayanların takıya ne kadar düşkün olduğu biliyoruz. Çünki takı bizlerin en vazgeçilmez eşyasıdır. Bugünde sizler için çok harika duran kalın bir örgü bileklik modeli paylaşacağız. Her elbise ile rahatlıkla kullanacağınız örgü bileklik çok ihtişamlı durmaktadır. Resimde şemalı olarak anlatımı yapılan el örgüsü bileklik çok gösterişli olan bir örgü modelidir. Sizde remimizi gördüğünüz zaman örgümüzü çok beğeneceksiniz.

Devamını Oku »

Kırmızı örgü bileklik yapımı

takı

Bayanlar örgü bileklik kullanmayı çok sever. Değişik ve güzel olan örgü bileklikler çok güzel olan bilekliklerdir. Çok güzel ve kullanışlı olan bileklikler ile  çok kullanışlı olan takılar örebilirsiniz. İşte örgü bileklik.   Malzemeler: *Kırmızı bileklik ipi   YAPILIŞI:   İplerimizi aynı ebatta kesip bilekliğimizi örüyoruz. Vereceğimiz fotorağfta anlatımlı olarak verilen bu örgümüzü sizler için yayınlıyoruz.  

Devamını Oku »

Lila ip ile örülmüş örgü küpe

1011030_659258900779899_1172114150_n

Takıların hayatımızda pek çok kıymeti ve değeri bulunmaktadır. Renkli iplikler ile işlenilmiş olan bu örgü küpemiz her kıyafete uyum sağlayacak olan bir örgü modelidir. Tığ ile renkli örgü ipi ile işlenilmiş olan renkli örgü ipimiz çok güzel olan bir örgü takı modeli olacaktır. Tığ ile çiçek motifi örüldükten sonra beyaz inci boncuk ile süslenilen örgü küpemiz çok gösterişli olan bir ...

Devamını Oku »

Renkli örgü kolye modelleri

örgü-takılar-64

Biz bayanların takıya ne kadar düşkün olduğunu hepimiz biliriz.   Bu kadar yıl takılarda oldukça yüksek meblağlarda para harcadık bütçemizden .   Şimdi ise bütçemizde katkıda bulunmak ve güzel durması için renkli örgü ipleri ve tığ ile yapılan örgü takılar çok güzel ve her kıyafete uyumu olan bir örgü modeldir.   Bugün sizler için yazımızda takıları ele aldık ve birbirinden ...

Devamını Oku »

Boncuk örgü bileklik modeli

1604807_453005751466749_757978191_n

Sevgili hanımlar takı düşkünü bir bayan iseniz işte size oldukça şık ve güzel olan bir örgü modelidir.   Boncuk ve üç adet örgü modeli  olan bu bilekliğimiz her kıyafetimiz gerçekten çok kullanışlı olan bir örgü modelidir.   Saç örgüsü gibi örülmüş olan örgü modelimiz oldukça şık olan bir örgü  modelidir.   İşte örgü modelimiz.  

Devamını Oku »

Örgü kolye takı modeli

1512488_628026980569758_1759831608_n

Kolye kullanmayı seven insanlar elimizde çok güzel olan bir kolye modelidir.   Renkli iplerle yapılmış olan örgü modelidir.   Oldukça şık ve güzel olan kolyemiz her kıyafetle kullanabileceğiniz şık bir takı modeldir.   Sizde şık ve güzel bir kolye kullanmak istiyorsanız işte bu örgümüz tam sizlik.   İşte takı kolyemiz.  

Devamını Oku »

İncilerle örgü takı yapma

45075_492490554153259_1086060152_n

Sevgili bayanlar elimizde bugün takı yapımı ile ilgili sizlere fotoğrafım var.   Evet bayablar önemli olan bizelere saks mavisi naylon örgü ipi ve tığ.   Evet bayanlar elimizde örgü tığı ile zincirle örülmüş olan bir örgü bulunmaktadır.  Tığ yardımı ile boncuk geçirilerek işlenmiş olan bu takımız çok şık duran bir takı modelidir.   Takımız her kıyafetle rahatlıkla işleyeceğiniz bir takı ...

Devamını Oku »

Yün örgü bileklikler

bıleklık

Örgü bilekliğimiz çok şık tasarlanmış olan bir elbise modelidir. Örgü bilekliğimiz tığla örülmüş olan bir örgü bileklik modelidir. Örgü bilekliğimiz ilk olarak motifler ile örülmüş olan bir örgü modelidir. Bilekliğimiz ilk olarak motifle örüldükten sonra etrafına örülmüş olan bir örgü modelidir. Şık ve değişik şeyler ve takılar seven bayanlarımız için ideal bir örgü modelidir.

Devamını Oku »
Social Media Tabs