Etiket Arşivi: takı örnekleri

Boncuk ile takılar

Bayanlar elimizde değişik ve güzel  olan boncuklu  olan takımız kullanışlı olan takı modelidir. Değişik ve güzel olan takıları bayanların beğendiği biliyoruz. Boncuklu olan takılar değişik ve güzel olan takı modelleridir. Değişik ve güzel olan takı modelimiz kullanışlı olan takımız değişik ve güzel olan takı modelleridir. İşte takılar.

Devamını Oku »

Tığ ile işlenilmiş örgü takı

Bayanların en çok sevdiği örgülerden biridir örgü takılar. Değişik ve güzel olan örgü çiçekli takı değişik ve güzel durmaktadır. Oldukça şık duran bu örgümüz çiçekli duran bir örgü modelidir. Tığ ile işlenilmiş olan örgü takı her kıyafetle rahatlıkla giyeceğiniz bir örgü modelidir. Değişik ve güzel olan örgüler gerçekten farklı durmaktadır. İşte örgü takımız.

Devamını Oku »

Bayanlar için el yapımı takı bileklik

Bayanların takıya ne kadar düşkün olduğu biliyoruz. Çünki takı bizlerin en vazgeçilmez eşyasıdır. Bugünde sizler için çok harika duran kalın bir örgü bileklik modeli paylaşacağız. Her elbise ile rahatlıkla kullanacağınız örgü bileklik çok ihtişamlı durmaktadır. Resimde şemalı olarak anlatımı yapılan el örgüsü bileklik çok gösterişli olan bir örgü modelidir. Sizde remimizi gördüğünüz zaman örgümüzü çok beğeneceksiniz.

Devamını Oku »

Kırmızı örgü bileklik yapımı

Bayanlar örgü bileklik kullanmayı çok sever. Değişik ve güzel olan örgü bileklikler çok güzel olan bilekliklerdir. Çok güzel ve kullanışlı olan bileklikler ile  çok kullanışlı olan takılar örebilirsiniz. İşte örgü bileklik.   Malzemeler: *Kırmızı bileklik ipi   YAPILIŞI:   İplerimizi aynı ebatta kesip bilekliğimizi örüyoruz. Vereceğimiz fotorağfta anlatımlı olarak verilen bu örgümüzü sizler için yayınlıyoruz.  

Devamını Oku »

Lila ip ile örülmüş örgü küpe

Takıların hayatımızda pek çok kıymeti ve değeri bulunmaktadır. Renkli iplikler ile işlenilmiş olan bu örgü küpemiz her kıyafete uyum sağlayacak olan bir örgü modelidir. Tığ ile renkli örgü ipi ile işlenilmiş olan renkli örgü ipimiz çok güzel olan bir örgü takı modeli olacaktır. Tığ ile çiçek motifi örüldükten sonra beyaz inci boncuk ile süslenilen örgü küpemiz çok gösterişli olan bir ...

Devamını Oku »
Social Media Tabs