"patik modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Bebeklerinize şık bot patik

Bebeklerinize farklı değişik kullanışlı bir patik modeli şık olan bir patik modelidir.   Şiş ile işlenilmiş bir patik değişik ve kullanışlı olan bu patik çok güzel durmuştur.   İşte örgü bot patik.

İnekli örgü çocuk patik modeli

Bayanlar elimizde çok güzel olan bir örgü patik modeli bulunmaktadır.   Değişik şık ve gösterişli olan bu örgü patik kışın çocuklarınızın ayaklarını sıcak tutacak olan bir patik modelidir.   İşte örgü patik.

Haroşa örgü çocuk patik modeli

Çocuklarınıza kışlık örgü patik modeli işlemeye ne dersiniz ?   Farklı değişik ve güzel duran bir patik modelini işlemeye ne dersiniz ?   İşte örgü patik.

Çocuklar için örgü patik

Kış aylarında çocuklarınıza değişik ve kullanışlı olan bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Haroşa ve düz örgü ile işlenilmiş olan bu örgümüzü sizinle paylaşıyoruz.   İşte örgü patik.

Bayanlar için örgü babet patik

Babet patikler son yıllarda en çok kullanılan patik modelidir.   Değişik ve güzel olan bu patik değişik ve şık duran patik modelidir.   Oldukça şık ve değişik olan bu patik oldukça şık ve güzel olan bu patiği sizlerle paylaşıyorum.

Fiyonklu örgü bebek patik

Bayanlar kış aylarında çocuklarınıza giydireceğiniz  çok şık ve kullanışlı olan bir örgü bebek patik örneğimiz var elimizde..   Değişik ve kullanışlı olan örgü bebek patiğimiz şık ve kullanışlı bir patik modelidir.   Şiş ile işlenilen patik kolay işlenilen ve biten patik modelidir.   İşte örgü patik modeli.

Bebeklerin ayaklarına şık örgü patik

Kış aylarında çocuklar için en değerli örgü patiktir. Onların ayaklarını sıcacık ısıtan ve güzelleştiren olan örgü patikten size çok görkemli bir örgü patik modeli paylaşıyorum. İşte bebeklerinizin ayaklarına şık örgü patik.  

Kırmızı beyaz örgü bayan babet patik

Bayanlar kış ayları geldi.   Değişik kullanışlı ve güzel olan örgü patik gerçekten kışın ayaklarınızı ısıtıcak güzel bir örgü patik modelidir.   Tığla işlenilmiş olan bu örgü patiği sizler için yayınlıyoruz.

Şiş ile işlenilmiş örgü çok patik

Şiş  ile işlenilmiş olan örgü patik kullanışlı olan bir patik modelidir. Değişik ve güzel olan bu örgü bebek patiği değişik bir tasarıma sahip olan örgü patik modelidir. Kız çocuklarımız için örgü paspas giyilmeye değer bir papas modelidir. Araba tarzı yapılan bu patik her renk iplik il...

Eflatun patik modeli

Malzemeler: *Lila örgü ip *Eflatun örgü ipi *4 numara örgü şişi   YAPILIŞI: İlk olarak örgümüze 40 ilmek ile örgümüze başlıyoruz. Daha sonra düz örgü ile örgümüze başlıyoruz. Bitişe yakın düz örgü ile işlenmeye devam eden örgümüzü haroşe ile bitiriyoruz. Katmer şeklinde yapılan örgü çiçeğimizi sizler için yayınlıyoruz. İşte örgümüz.  

Pembe süslü örgü patik yapımı

Pembe ip ile işlenilmiş olan bu patiğimizi görünce sizde görünce çok beğeneceksiniz. Tığ ile taban kısmından işlenilmeye başlamış olan bu patiğimiz çok güzel olan bir örgü modelidir. Taban kısmından işlenilmeye başlamış olan arttırılarak işlenilen bu patiğimizin daha sonra yüz kısmı işlenilmiştir. Değişik ve güzel olan bu...

Kırmızı beyaz yazlık bebek patiği

Malzemeler: *Beyaz örgü  ipi *Kırmızı örgü ipi *20 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak 30 adet zincir çekiyoruz. Üzerini doldurarak dönerek işliyoruz. Her seferde arttırarak örerek bebeğimizin ayak tabanı ölçüsü büyüklüğüne göre işliyoruz patiğimizi. Daha sonra kırmızı ip ile örgü patiğimizin üst kısmını işliyoruz. İşte örgü patiğimiz.    

Pembe çiçekli örgü patik ve örgü saç bandı

Malzemeler: *Pembe örgü ipi *8 numara örgü tığı *İnci   YAPILIŞI: İlk olarak örgü patiğimizi örüyoruz. Patiğe 15 taban başlıyoruz. 15 adet zincir çektikten sonra dolgu yaparak işliyoruz. Dönerek işlediğimizi örgümüzü arttırarak işliyoruz. Daha sonra yüzey kısmını işliyoruz. Daha sonra çiçek motiflerini işliyoruz. Her bir çiçek motifi ayrı olarak işliyoruz. Daha sonra saç bandımızı 6 adet...

Renkli ipler ile işlenilmiş örgü patik

Malzemeler: *Renkli örgü ipi *7 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak patiğimizin taban kısmından işlemeye başlıyoruz. 40 adet zincir çekip üzerini dolgu yapıyoruz. Daha sonra üzerine dönerek sık iğne yapıyoruz. 5 sıra arttırarak sık iğne yaptıktan sonra 3 sıra dolgu yapıyoruz. Daha sonra sık iğne ile yapıyoruz. Diğer patiğimizi ise burun kısmından...

Pembe beyaz örgü patik

Malzemeler: *Beyaz örgü ipi *Pembe örgü ipi *4 numara örgü şişi   Yapılışı: Örgümüz tek parça olarak işlenilmektedir. Patiğimiz 4 ilmek ile uc kısmından işlenmeye başlamıştır. İşledikçe her sırada arttırılıcak olan örgü 30 ilmege tamamlanacaktır. Daha sonra 30 ilmekle bir kaç sıra işlenilip lastik örgü yapılacaktır. Diğer uca gelince tekrar eksiltmeler yaparak uc...

Kahverengi örgü çocuk bot patik

Malzemeler: *Krem rengi örgü ipi *Koyu kahverengi örgü ipi *7  numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak 10 adet zincir çekiyoruz. Daha sonra ipliği tığa dolayıp yapılan zincirlerin içine batırıp çekiyoruz. 3 sıra bu işlemi uyguluyoruz. İşlemi uygularken her sırada taban kısmında örgümüzü yapıyoruz. Daha sonra yüzey kısmına geçiyoruz işlemeye. Kenar kısmını sık iğne...

Sonraki Sayfa »