"patik modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Tavşanlı örgü patik

7 ilmekle başla haroşa öreceğiz hep 2,4,6. sıralarda sağ ve solda 1 er artırma yap...13ilmek olucak artırma eksiltme yapmadan devam et,önde 13 sıra haroşa(46 sıra)olana kadar... 2 yanlardan 1er ilemk artır... 7 sıra haroşa örüyoruz.2 yanlardan 1er ilmek kesiyoruz.her 2 sıarada 1er ielmek kesiyoruz en son 7 ilmek...

Boncuklu örgü patik

1 tane patiklik ip,2 veya 3 dizi patiklik boncuk patiğimiz için 3 nolu şişle ördüm ben 2.5 örmek isteyen olursa 5 ilmek fazla başlayabilir.İlk önce 47 ilmek atalım.İki sıra haroşa örelim.3.sırada 3 ilmekte iki yada 3 ilmekte bir boncuk koyarak sonuna gelelim sıranın.Daha sonra...

Hav hav patik

Çocuklarınız için şık bir patik modeli hanımlar.   Bu kış çocuklarınız için çok şık olan bu patik modelini çocuklarınızda severek giyecektir.   İşte şık bir örgü patik modeli size sitemizden.

Kız çocukları için örgü patik

Kış ayları yeniden kapımızı çalmaya başlayacak...   Değişik ve güzel olan patik modellerini hepiniz merak ediyorsunuzdur.   İşte örgü patik modelimiz.

İki renkli örgü patik

Örgü patiğimiz çok kullanışlı olan bir örgü modelidir.   Şiş ile işlenilmiş olan bu örgü patik çok güzel durmuştur.   İşte örgü patik.

Çiçekli örgü bot patik

Çiçekli olan örgü bot patik değişik ve güzel duran bir örgü patik modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan bu patik farklı olan bir örgü modelidir.   İşte örgü patik.  

Pembe örgü bot patik

Renkli örgü kız çocuk bot patik çok şık olan bir bot patik modelidir. Şiş ile işlenilmiş olan örgü modelidir. Haroşa düz örgü ajurlu örgü modelini uygulayarak işlediğimiz bot patik modelini sizlerle paylaşıyorum.

İncili örgü bebek patik

Kız çocukları anneleri bugün sizlere tam gezmelik çok cici bir patik modeli paylaşıyorum. İncili örgü patik çok gösterişli olan bir patik modelidir. Alımlı şık ve güzel olan bu örgü patik incileriyle ayrı güzellik kazanmıştır. İşte el örgüsü patik.

Pembe siyah bebek patik

Pembe siyah bebek patik oldukça şık ve güzel olan örgü patik modelidir. Değişik ve güzel olan bu örgü patik çok alımlı durmuştur. Tığ ile işlenilmiş olan bu örgümüz çok güzel durmuştur. İşte el örgüsü bebek patik.

Ponponlu örgü çocuk patik

Çocuklarınıza şık ve güzel olan bir patik örmeye ne dersiniz ? Oldukça güzel ve alımlı olan bu örgü patik tığ ile işlenilmiş olan bir patik modelidir. İşte sizlere bir patik modeli.

Yeşil tığ işi örgü patik

Yeşil örgü patik 8 numara örgü tığı ile işlenilmiştir. Patiğimiz burun kısmından işlenilmiş olan bir örgü modelidir. İlk olarak zincir çekiyoruz daha sonra zincir çekiyoruz çekilen zinciri kapatıp içerisine dolgu yapıyoruz. Zincir ve dolgu ile yapılan bu patik işlenilmeye devam edilmiştir. İşte örgü bayan patik.

Tavşanlı örgü çocuk patik

Bugün çok beğeneceğiniz bir bebek patik paylaşıyorum sizlerle... Tavşanlı olan örgü patik 4 numara örgü şişi ile işlenilmiştir. Düz örgü tekniği ile işlenilen örgü patik örneğimizin resimde aşama aşama anlatımı verilmiştir. işte çocuklarınız için tavşanlı patik modeli.

Boncuklu örgü çocuk patik

Çocuklarınıza şık ve alımlı bir örgü patik işlemeye ne dersiniz ?   Çok tatlı ve boncuklarla süslenilmiş  olan bu patik alımlı durmuştur.   İşte örgü patik modeli.

Çiçekli örgü kız çocuk patik modeli

Bayanlar elimizde çok şık bir patik modeli bulunmaktadır.   Tığ işi olan el örgüsü kız çocuk patik çok gösterişli duracak olan bir patik modelidir.   Değişik ve gösterişli olan el örgüsü patik modelini sizlerle paylaşıyorum.

Kurdale nakışlı el örgüsü bayan patik

Bayanlar elimizde değişik ve gösterişli bir patik işlemeye ne dersiniz ?   Kurdale nakışı süslenilmiş olan bu el örgüsü patik çok cici durmuş olan bir el örgüsü patik modelidir.   İşte el örgüsü patik.

Kahverengi krem rengi bayan örgü patik

Bayanlar kış aylarında ayaklarınızı sıcak tutmanız için elimizde çok şık bir patik modeli var .   Değişik ve kolay işlenilen bu el örgüsü patik şiş ile işlenilmiştir.   İşte size anlatımlı el örgüsü bayan patik.

Sonraki Sayfa »