"oya modelleri" ile Etiketlenen Yazılar

Boncuklu yazma oyaları

Yazmalarınız için çok kullanışlı ve şık duran oyalar örmeye ne dersiniz ?   Boncuklu olan bu yazma oyamız gerçekten çok kullanışlı ve şık duran bir oya modelidir.   Sizde oyamızı inceleyin.

Çiçekli oya modeli

Tığ ile işlenilen oyalar en kullanışlı oya modelidir. Bugünde sizlere çok beğeneceğiniz bir oya modeli bulunmaktır. Oldukça şık ve gösterişli olan bu çiçekli oya yazmalarınıza çok yakışacak olan bir oya modelidir. İşte oya modeli.

Çiçekli örgü oya modeli

Yazmalarınızın kenarını şık oyalar ile süslemek için ne dersiniz ?   Farklı ve şık oyalar ile süslemeye ne dersiniz.   İşte şık oya modeli.

Çiçekli oya modeli

Hanımların el örgüsünden biride oyalardır.   Çok severek ördükleri ve yazmalarının kenarını süslemek için kullandığı şık örgülerden birini sizlerle paylaşıyorum.   İşte güzel bir oya modeli...  

İğne oyası yazma kenarı

iğne oyaları oldukça rövanşta olan el emeğidir.   Oldukça şık ve güzel olan bu oya her renk yazmaya yakışacak olan bir oya modelidir.   İşte iğne oyası ..

Çiçekli örgü oya modeli

Çiçekli örgü oya modeli şık ve güzel durmuştur.   Farklı ve gösterişli olan bu örgü oya alımlı durmaktadır.   İşte örgü oya modeli.

Yazma kenarlarına şık oya modelleri

Yazmalarınızın kenarına şık ve güzel olan bir örgü oya modeli işlemeye ne dersiniz ?   Alımlı ve güzel olan bu oya kullanılmaya değer şık bir oya modelidir.   İşte şık oya modeli.

Şık renkli oya modeli

Yazma kullanan ve kullanmayı seven hanımlar bu yayınımız sizin için.   Şık ve güzel olan bu örgü oya modeli tığ ile renkli iplik ile işlenilmiş olan bir oya modelidir.   Farklı ve güzel olan bu oya modelini sizlerle paylaşıyorum.

Renkli çiçekli oya modeli

Yazmaların kenarlarını süslemek ve güzelleştirmek için yapılan en kıymetli el emeğidir. Yazmaların renklerine uygun renklerle ve tığla işlenilecek olan oya yazmalarınıza ayrı güzellik katıcaktır. Bugünde sizlere şık ve alımlı olan bir yazma modeli yayınlıyoruz. İşte şık bir oya modeli.

Renkli yazma oyası modelleri

Yazmalarınıza çok şık oyalar örmeye ne dersiniz hanımlar. Tığ ile işlenilmiş olan örgü yazmamız şık ve güzel durmuştur. Değişik ve alımlı olan bu örgümüzü sizlerle paylaşıyorum. İşte örgü oya modeli.

Çiçekli oya modeli

Tığ ile işlenilen oyalar en kullanışlı oya modelidir. Bugünde sizlere çok beğeneceğiniz bir oya modeli bulunmaktır. Oldukça şık ve gösterişli olan bu çiçekli oya yazmalarınıza çok yakışacak olan bir oya modelidir. İşte oya modeli.

Çiçekli iğne oyası

İğne oyaları yazmalarınızın kenarına işlenilen bir örgü modelidir. Tığ ile işlenilen oya 21 numara örgü tığı ile işlenilmiştir. İlk olarak kenar yani yeşil bölüm işlenilmiştir. Daha sonra oyanın çiçek bölümü işlenilmiş olan bu oya modelini sizler için yayınlıyorum.

Halkalı kenar oyası

Kenar oyamız halkalar ile işlenilmiş olan bir oya modelidir.   Halkalı oyamız şık ve güzel olan bir oya modelidir.   Halkaların işlenmesi ve birleştirilip yapılması ile yapılan bu örgümüz çok şık olan bir örgü modelidir.   İşte örgü oya modelimiz.

Çiçekli oya modeli

Yazma kenarlarınıza oldukça şık ve güzel olan bir örgü modelidir.   Renkli ipliklerle tığ ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Oya yazma kenarına işlenilecek bir oya modelidir.  

Tığ işi el örgüsü oya modeli

Bayanlar oyalara ne kadar ilgi gösterdiğinizi biliyorum.   Değişik ve kullanışlı olan el örgüsü oya çok kullanışlı olan bir örgü modelidir.   Şık ve güzel olan tığ işi oyayı sizde gördüğünüzde çok beğeneceksiniz.

Üç renkli oya modeli

Hanımların oyalara ne kadar düşkün olduğunu biliyoruz.   Tığ ile işlenilen oyalar her zaman çok kullanışlı olan oyalardır.   Renk uyumunun süper yakalandığı bu oya modelini işleyeceğiniz yazma kenarına uygulayabilirsiniz.   İşte oya modeli.

Sonraki Sayfa »