Etiket Arşivi: örgü tulum

Palyaçolu örgü tulum ve bere

Tulumlar hem pantolon hem boydan elbise görevini görürler..   Çocuklarınız kışın hem soğuktan muhafaza edecek hemde çok güzel koruyacaktır. Şiş ile işlenilen örgü bebek tulum palyaçolu olarak tasarlanmıştır. Düz ve ajurlu örgü ile işlenilen tulum palyaçolu oluşu ile ayrı sevimlilik kazanmıştır. Örgümüz iki parça şeklinde işlenilmiştir. Yanlardan dikilerek kullanılan örgü tulumumuz çok kolay bir tasarımı olan örgü tulumdur. Palyaçolu örgü ...

Devamını Oku »

Mavi örgü bebek tulum

Tulumlar kolay kullanımı olan tek parçalı elbiselerdir. Oldukça kullanışlı olan tulumlar çocuklarınıza çok yakışacak olan bir elbisedir. Bugün yine sizlere sitemizde düz örgüden işlenilmiş olan bir örgü bebek tulumu yayınlıyacağım. Şiş ile düz,lastik ve ajurlu örgü ile işlenilmiş olan örgü tulum yazlık olan örgü ipi ile örülmüştür. Yakalı olarak tasarlanmış olan örgü tulum çok alımlı durmuştur. Kısa şort biçimdeki ayak ...

Devamını Oku »

Düğmeli bebek örgü tulumu

Kışın küçük bebeklerimiz için kullandığımız örgülerdir.   Dışarı çıktığınızda onu içerisine koyduğunuzda bebeğinizi hem sıcak tutacak hemde soğuktan koruyacak olan bir örgüdür.   Şık ve gösterişli olan bu örgü bebek tulumunu sizlerle paylaşıyorum.  

Devamını Oku »

Pembe el örgüsü tulum

Kışın kız çocukları değişik ve şık olan bir örgü modelidir.   Oldukça gösterişli ve şık ve güzel olan el örgümüz çok gösterişli olan örgü modelidir.   İşte el örgüsü tulum modelidir.

Devamını Oku »

Arabalı örgü uyku tulumu

Bebeklerinize uyku tulumu çok kullanışlı olan örgü modelidir.   Değişik ve güzel olan bu arabalı uyku tulumu şiş ile işlenilmiş olan örgü modelidir.   Erkek çocukları için örülmüş olan örgümüzü sizler için paylaşıyorum.

Devamını Oku »
Social Media Tabs