Etiket Arşivi: örgü önlük

Örgüden yapılmış çocuk önlük

Malzemeler: 1 adet mavi ip 1 adet kahverengi ip 1 adet düğme 3 numara örgü şişi Yapılışı: İlk olarak 30 adet ilmek ile başlıyoruz.2 sıra haroşe yapıyoruz.Daha sonra kenarlardan 5 şer göz haroşe bıraktıktan sonra düz örgü tekniği ile örüyoruz.10 cm işledikten sonra boyun kısmına gelince göz keserek yapıyoruz.Kenarlarını 10 ar göz bırakıyoruz.son olarak düğmesinide dikip önlüğümüzü kullanım aşamasına getiriyoruz.

Devamını Oku »

El örgüsü bebek önlük ve patik

Hanımlar bugün çocuklarınıza çok şık olan bir el örgüsü modeli paylaşmak istiyorum.   Bugün elimizde değişik ve gösterişli olan bir örgümüz var.   Örgü önlük ve patik örneğimize bayılacaksınız.

Devamını Oku »

Turuncu tığ işi örgü mutfak önlüğü

Mutfaklarınızda alışılmışın dışında bir önlük kullanmak istemezmisiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan örgü önlük çok gösterişli durmaktadır.   Farklı değişik ve şık olan örgü önlük modelini sizlerle paylaşmak istiyorum.   İşte örgü mutfak önlüğü.  

Devamını Oku »

Mutfaklarda kullanmak için örgü önlük

Mutfaklarınızda değişik ve güzel olan bir örgü önlük kullanmaya ne dersiniz ?   Tığ ile işlenilmiş olan örgümüz çok güzel ve gösterişli olan bir örgü modelidir.   Kiraz desenli olarak yapılacak olan bu örgümüzü sizler için paylaşıyoruz.   İşte mutfaklarınız için örgü önlük.  

Devamını Oku »

Renkli iplerden örülmüş örgü mutfak önlüğü

Mutfaklarınızda günlük iş yaparken giyeceğiniz bir önlüğünüz olsun istersiniz hepiniz.   Tığ ile renkli ipliklerden işlenilmiş olan örgü önlük çok gösterişli olan bir örgü modelidir.   Renkli iplikler kullanılarak çanlılık kazandırılan örgü önlüğümüzü sizde gördüğünüzde çok beğenceksiniz.   Hadi hanımlar tığlarınızı ve örgü iplerinizi alın elinize…  

Devamını Oku »
Social Media Tabs