Etiket Arşivi: örgü çorap

Benekli Gri Bilek Örgü Çorap

Kış geldi hanımlar. Ve havalar iyiden iyiye soğudu.Bu kış ayaklarınızı sıcacık tutacak olan ve  ayaklarınızı soğuktan koruyacak olan bir örgü çorap modeli kendinize örmeye ne dersiniz ? Bugün sizler için örgü çorap modeli paylaştık. Sizler için çok kolay işleyeceğiniz zor olmayan bu örgü çorap modelimizi kolaylıkla yapabilir ve ayaklarınızı sıcacık tutabilirsiniz.Şimdi çorabımızın yapımına geçiyoruz.İşimize 12 ilmek ile başlıyoruz ve 2 ...

Devamını Oku »

Renkli örgü çorap örme

Bu kış aylarında çok güzel olacak olan örgü çorap modelimiz var sizler için.   Ayaklarınızı ısıtacak ve sıcacak tutacak olan bu örgümüz çok güzel olan bir çorap modelidir.   Renkli iplerde yapılan örgü çorabın aşama aşama anlatımı resimde anlatılmıştır.   Örgü çoraplar kış aylarında giyilecek olan harika olan bir örgü modelidir.

Devamını Oku »

Bayan el örgüsü çorap

Bu kış aylarında çok güzel olacak olan örgü çorap modelimiz var sizler için.   Ayaklarınızı ısıtacak ve sıcacak tutacak olan bu örgümüz çok güzel olan bir çorap modelidir.   Renkli iplerde yapılan örgü çorabın aşama aşama anlatımı resimde anlatılmıştır.   Örgü çoraplar kış aylarında giyilecek olan harika olan bir örgü modelidir.   İşte sizlere kışlık çorap modeli.

Devamını Oku »
Social Media Tabs