Etiket Arşivi: örgü çanta

Bayanlar için örgü bayan çanta

Örgü çantamız şişle örülmüş olan bir çanta modelidir. Çantamız kulplu olan bir çanta modelidir. Çantamız selanik örgü ile örğülmüştür. Selanik ile örülmüş olana bu örgümüz gerçekten harika duran ve gösterişli olan bir örü modelidir. Sizde çantamızı örüp kullanamayı istemezmisiniz.

Devamını Oku »

Çocuklarınız için örgü çanta

Çocuklarınıza şık örgü çantalar örmeye ne dersiniz ?   Oldukça şık ve kullanışlı olan bu örgü çantalardan örerek çocuklarınızı çok mutlu edebilirsiniz.   İşte canımız olan çocuklarımız için şık örgü çanta modelimiz.

Devamını Oku »

Şık örgü çanta modeli

Malzemeler:   *Renkli örgü ipi   *10 numara örgü tığı   YAPILIŞI:   İlk olarak 5 adet zincir çekiyoruz.   Daha sonra çekilen zincirin içersine ipi dolayarak yapıyoruz.   Çantamızdaki her bir motif ayrı olarak işlenilmiştir.   İşte sizler için değişik ve kullanışlı çanta modelimiz.

Devamını Oku »

Kurdale nakışlı çanta

*Beyaz hasır örgü ipi *Pembe hasır örgü ipi *Renkli kurdale *5 numara örgü tığı   YAPILIŞI: İlk olarak çantanın taban kısmından işlemeye başlıyoruz. 30 adet zincir çekiyoruz. Daha sonra üzerine dolgu yapıyoruz. Taban kısmını dönerek ve arttırarak işledikten sonra çantamızın kenar kısmını işliyoruz. İşlenilen çantanın üzerine kurdale nakışı uygulayarak örgü çantayı kullanım aşamasına getiriyoruz.

Devamını Oku »

Yazlık makrume ipten yapılmış çanta

Yazın plajlarda şık ve güzel bir makreme çanta kullanmaya ne dersiniz ? hanımlar işte şık bir örgü çanta… YAPILIŞI: ALTINDAN BAŞLIYORSUNUZ. İSTEDİĞİNİZ EBATLARA GÖRE TRABZAN SAYINIZI AYARLAYIN. BEN 13 ZİNCİR ÜZERİNE 13 TRABZANLA BAŞLADIM. 33 SIRA ÖRDÜM. BÜYÜKLÜĞÜ SİZ AYARLAYIN. SONRA ÖRDÜĞÜM DİKDÖRTGENİN ÜZERİNE SU TAŞI YAPTIM DAİRESEL DEVAM ETTİĞİM İÇİN YANLARDA DİKİŞİ OLMAYAN BİR ÇANTA OLDU. BOYU İSTEDİĞİM GİBİ ...

Devamını Oku »
Social Media Tabs