Etiket Arşivi: örgü buzdolabı süsü

Üzümlü örgü buz dolabı süsü

Sevgili hanımlar elimizdeki çok şık ve güzel olan bir örgü yayını bulunmaktadır.   Örgü yayınımız çok güzel olan bir örgü modelidir.   Örgümüz örgü tığı ve floş iplik ile işlenerek yapılmış olan bir örgü modelidir.   Buzdolabı sapına yapılan bu örgümüz çok değişik ve şık olan bir örgü modelidir.   İşte sizlere çok şık ve değişik olan örgü modelidir.   ...

Devamını Oku »

Örgü buzdolabı süsleri

Örgü buzdolabı süsümüz tığ ile örülmüş olan bir örgü modelidir.Zincir üzerine dolu yapılarak işlenmiş olan ve arttırılarak yapılmış olan örgümüz gerçektekten hem şık hem güzel duran bir örgü modelidir.Bu örümüz hem kolay işlenip biten hemde şık duran bir örgü modelidir.   Örgümüz hem şık hem güzel iyi duran bir örgü modelidir.

Devamını Oku »

Örü buzdolabı süsü ve magnetleri

Örgü buzdolabı süslerimiz ince simli örgü ipi ile 2 numara şiş ile örülmüş olan bir örgü modelidir.Örgü buzdolabı süsümüz lastik örgü tekniği ile örülmüş olan bir örgü süs modelidir.İşlenilen örgümüz boncuk ile süslendiken sonra mıknatıs yapıştırılarak örgü buzdolabı süsümüz kullanım aşamasına getirilmiştir.   Buzdolabınızın üzerine yapıştırılıcak çok şık bir örgü modelidir.

Devamını Oku »
Social Media Tabs