"örgü battaniye" ile Etiketlenen Yazılar

Motifli örgü battaniye yapılışı

Örgü battaniye modelleri,en çok kullanılan örgülerdir.   Değişik ve kullanışlı olan bu örgü battaniyemizi siz bayanlar için yayınlıyorum.   işte örgü battaniye.

Motifli renkli örgü battaniye

Örgü battaniye modelimiz çok güzel olan bir örgüdür.   Tığ ile işlenilmiş bu örgü battaniye modelimiz motiflerden oluşan bu battaniye örneğimiz çok kullanışlı olan bir örnektir.   İşte el örgüsü battaniye modeli.

Çiçekli örgü battaniye modelleri

Çiçek motifli olan örgü battaniye çok renkli olan bir örgü modelidir. Battaniyemiz değişik ve güzel olan bir örgü modelidir. Renkli iplikler ile işlenilmiş olan bu örgümüz değişik ve çok gösterişli durmaktadır. Sizde farklı değişik şık duran bir örgü battaniye modelini sizler için paylaşıyorum. İşte örgü battaniyeler.  

Motifli örgü battaniyeler

Örgü battaniyeler örgü sitemizde bayanlarımızın ilgisini çeken ikinci en değerli örgüdür. Tığ ile motiflerle işlenilmiş olan bu örgü battaniye çok şık bir örgü battaniye modelidir. Farklı ve şık olan bu örgü battaniyemizi siz örgü sever dostlarımız için yayınlıyoruz.

Renkli tığ işi örgü battaniye

İstediğiniz uzunlukta zincir çekin. Aralara 3 zincir çekerek ikili trabzanla kutucuklar yapın. Başka renk yünle her kutunun içine 3 tane ikili trabzan yapılır. 3 üncü renk yün sıra başındaki ikili trabzanın tepesine sık iğneyle sabitlenir. 3 zincir çekilir. 3 trabzanla 4. trabzanın arasına...

Pembe örgü bebek battaniye modeli

İstediğiniz uzunlukta zincir çekerek başlayalım.. Geriye dönüşte ipinizi tığa dolayın ve 2 adet trabzan yapın, 3 zincir çekin ve 3 zincir ötesine batın çekmeden aynı zincir dibine 3 kez batın ve oluşan dolguları 1 kerede çekip dolguların birinin ipinin içinden geçirerek sabitleyin.. 3 zincir çektikten...

Şık örgü battaniye modeli

Battaniyeler içimizi ısıtan en değerli örtüdür.   Renkli iplerle şiş ile işlenilmiş şıkır şıkır bir örtüye ne dersiniz ?  

Motiflerle tasarlanmış örgü battaniye modeli

Kış aylarında şık ve güzel bir örgü battaniye modeli var bugün sizler için elimizde.   Küçük motiflerimiz şiş ile işlenilmiş olan bir örgü modelidir. Haroşa örgü ile işlenilmiş olan bu örgü motiflerinin birleştirilmesi ile oluşmuştur. İşte şık örgü battaniye modeli.

Çiçekli örgü battaniye

Bayanlar şık ve kullanışlı olan bir örgü battaniye modeli işlemeye ne dersiniz ?   Farklı değişik ve güzel olan bu örgü battaniyenin işlenilmesini sizlere resimli olarak yayınlıyoruz.   İşte örgü battaniye.

Şık örgü battaniyeler

Evlerimize şık ve güzel olan bir örgü battaniye işlemeye ne dersiniz ? Gösterişli ve alımlı olan bu örgü battaniye çocuklarınıza çok yakışacaktır. İşte el örgüsü battaniye.

İki renkli örgü battaniye

Hanımlar elimizde sizler için çok güzel olan bir örgü battaniye modeli var. Şık güzel alımlı olan bu örgü battaniye modelini sizde çok beğeneceksiniz. İşte örgü battaniye.

Renkli iplerden işlenilmiş olan örgü battaniye

Örgü battaniye 3 numara örgü şişi ile işlenilmiş olan örgüdür. Düz örgü tekniği ile işlenilmiş olan örgü çok gösterişli olan bir örgü modelidir. 250 ilmek ile işlenilen bu örgü battaniyenimizin örgü ipleri ince kullanılmıştır. İşte sizlere şık olan bir örgü battaniye.

Renkli tığ işi battaniye

Örgü battaniye modeli motiflerden işlenilmiş olan bir örgü modelidir. Her bir motif ayrı olarak işlenilmiştir. Motiflerin birleştirilmesi ile oluşturulan örgü battaniye modelini sizlerle paylaşmak istiyorum. İşte örgü battaniye.

Dantel süslemeli örgü battaniye

Battaniyemiz haroşa ve düz örgü ile işlenilmiştir.   5 numara örgü şişi ile işlenilen örgümüz çok güzel durmuştur.   Haroşa ve düz örgü ile işlenilen örgümüz dantel ile süslenilmiştir.   Kız çocukları için yapılmış olan bu örgümüzü sizler için yayınlıyorum.  

Pembe gri örgü battaniye

Gri örgü battaniyemiz şık ve güzel durmutur.   Tığla işlenilen örgümüz farklı ve çok şık durmuştur.   Sizde değişik ve alımlı olan bir örgü battaniye örneği arıyorsanız işte örneğimiz.

Tığ ile işlenilmiş örgü battaniye

Battaniyeler oldukça şık ve gösterişli olan bir battaniye modelidir.   Renkli ipliklerle işlenilmiş olan bu örgü battaniyemiz değişik durmuştur.   İşte şık ve güzel örgü battaniye modelimiz.

Sonraki Sayfa »