Etiket Arşivi: lif örnekleri

Çilekli örgü lif yapılışı

Bayanlar elimizde sizler için çok güzel olan bir örgü lif modeli yapımı var. Kolay örgü örmeyi sevenler elimde ufak tefek işim olsun diyenler için hem kolay hem şirin çilek lif açıklayacağım bugün.. Hadi isterseniz size lifimizi anlatmaya başlayayım.. Gerekli malzeme: Üç renk lif ipliği. Tabi bu renk iplikler sizlerin tercihine bağlı hanımlar. Lif ipi ve 8 numara örgü tığı  ile ...

Devamını Oku »

Çiçekli örgü lif modeli

Lifler en kolay işlenilen örgülerdir.   Tığ ile işlenildiğinden en hevesle yapılan işlerdir.   Çok şık ve cici duran bu örgü lifimizi sizler için paylaşıyorum.   İşte lifimiz.

Devamını Oku »

Sarı beyaz üçgen lif

Çeyizlere örmek ve günlük yaşamda kullanmanız için sizlere çok güzel olan bir lif modeli bulunmaktadır.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü lif modelini çok beğeneceksiniz.   İşte el örgüsü lif modeli.

Devamını Oku »

Çiçekli örgü lif modelleri

Örgü lif modelleri örgüde en çok ilgi çeken örgülerdir. Çiçekli olan bu örgü lif örnekleri çok kullanışlı ve gösterişli olan bir lif modelidir. Sizde gösterişli bir örgü lif modeli örmek isterseniz işte örgü lif.

Devamını Oku »

Çiçekli örgü lif modeli

6 zincir çek halka yap bu halkanın içine 6 tane fıstık yap aralarda 3 zincir çek 2.sıra her bir fıstığın üzerine resimdeki gibi fıstık yapın aralar 3 zincir 3. sıra tek fıstık yapın alt sıradaki ilk fıstığın tepesine sonra sırayla önce ilk fıstığın tepesinden sonra dibinden sonra alt sıradaki ikinci fıstığın tepesinde ip toplayıp 3 fıstık yapıyoruz.

Devamını Oku »
Social Media Tabs