"lif örnekleri" ile Etiketlenen Yazılar

Çiçekli örgü lif modeli

Lifler en kolay işlenilen örgülerdir.   Tığ ile işlenildiğinden en hevesle yapılan işlerdir.   Çok şık ve cici duran bu örgü lifimizi sizler için paylaşıyorum.   İşte lifimiz.

Sarı beyaz üçgen lif

Çeyizlere örmek ve günlük yaşamda kullanmanız için sizlere çok güzel olan bir lif modeli bulunmaktadır.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü lif modelini çok beğeneceksiniz.   İşte el örgüsü lif modeli.

Çiçekli örgü lif modelleri

Örgü lif modelleri örgüde en çok ilgi çeken örgülerdir. Çiçekli olan bu örgü lif örnekleri çok kullanışlı ve gösterişli olan bir lif modelidir. Sizde gösterişli bir örgü lif modeli örmek isterseniz işte örgü lif.

Çiçekli örgü lif modeli

6 zincir çek halka yap bu halkanın içine 6 tane fıstık yap aralarda 3 zincir çek 2.sıra her bir fıstığın üzerine resimdeki gibi fıstık yapın aralar 3 zincir 3. sıra tek fıstık yapın alt sıradaki ilk fıstığın tepesine sonra sırayla önce ilk fıstığın tepesinden sonra...

Pembe beyaz örgü lif

Örgü lif modellerinden bu sefer farklı ve güzel olanı sizler için yayınlıyoruz. Değişik ve güzel olan bu örgü lif örneğimiz tığ ile işlenilmiş olan bir lif modelidir. Orta bölümden işlenmeye başlayan değişik kullanışlı olan bu lifimiz değişik ve güzel durmaktadır. Sizlerde farklı ve güzel olan bir...

Çilekli örgü lif modeli

Çilekli örgü lif modeli çok güzel olan bir örgü modelidir. Farklı ve değişik olan bu örgü modelimiz farklı ve şık durmuştur. İşte örgü lif.

şık örgü lif modeli

Oldukça şık ve güzel olan bu örgü lif çok gösterişli modeli var.   İki rengi işlenmiş olan bu örgü lifimizi sizler için paylaşıyorum.  

Güllü örgü lif modeli

Beyaz ve çiçekli lifimiz çok şık bir lif modelimizdir.Lifimiz 1 adet beyaz 1 adet kıtmızı lif ipiyle işlenmiştir.Örgümüz 10 numara örgü tığı ile örülmüştür.İlk olarak zincir çekilmiştir.Daha sonra lifimiz düz olarak işlenmiştir.Üç sıra işlenmdikten sonra elimizle tutcağımız bölüm yapılmaktadır.Daha sonra kırmızı ip bağlanıp...

Çiçekli lif örneği

Lif örmeye pek çok bayanın merakı vardır. Bugünde oldukça şık ve güzel olan örgü lif modelleri ile evlerinize şık bir lif modeli arıyorsanız işte sizler için şık örgü lif örneği. Çiçek motifleri ile işlenilmiş olan örgü lif örneği farklı iplik renkleri ile işlenilmiş olan lif...

İki renkli örgü lif

Son günlerde yeni bir lif modeli daha girdi lif örneklerinin arasına.   Sarı ve beyaz örgü ipi ile işlenmiş olan bu lif örneğimiz tığ ile işlenmiş olan bu örgü lifimiz çok güzel olan bir örgü liförneğidir.   Elimizde yayınlayacağımız gösterişli olan örgü lif modelimizin açıklaması resimde aşama...

Şık farklı çeyizlik lif modeli

Çeyizlik lif modelleri değişik ve güzel durmuştur.   Tığ ile ile işlenilmiş olan bu örgü lif çeyizlere konulacak olan harika bir örgü örneğidir.   İşte şık lif modeli.

Farklı örgü eldiven lif

Değişik lif modelleri örmek isteyen hanımlar.   Elimizde sizler için şık ve güzel olan bir lif modeli bulunmaktadır.   Alımlı olan bu lif modelini sizlerle paylaşıyorum.

Çeyizlik örgü lif

Çeyizlik lif modeline ihtiyacınız varsa işte şık bir örgü lif modeli.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü lif değişik ve güzel durmuştur.   Farklı ve güzel olan bu lif modelini sizlerle paylaşıyorum.

Yıldızlı örgü lif modeli

Sevgili hanımlar elimizde çok şık ve çok güzel olan bir örgü modeli bulunmaktadır.   Şimdiki yayınımızda sizler için lif  yayınımız var.   Evet hanımlar örgü lifimiz tığ ile işlenmiş olan bir örgü modelidir.   Lifimiz ortadan işlenmeye başlamış  lifimiz arttırılarak işlenmiş olan bir lif modelidir.   Yıldız şeklinde işlenmiş olan bu...

Sarı beyaz örgü lif

Çeyizlere örmek ve günlük yaşamda kullanmanız için sizlere çok güzel olan bir lif modeli bulunmaktadır.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü lif modelini çok beğeneceksiniz.   İşte el örgüsü lif modeli.

Sonraki Sayfa »