"lif örnekleri" ile Etiketlenen Yazılar

Şık farklı çeyizlik lif modeli

Çeyizlik lif modelleri değişik ve güzel durmuştur.   Tığ ile ile işlenilmiş olan bu örgü lif çeyizlere konulacak olan harika bir örgü örneğidir.   İşte şık lif modeli.

Farklı örgü eldiven lif

Değişik lif modelleri örmek isteyen hanımlar.   Elimizde sizler için şık ve güzel olan bir lif modeli bulunmaktadır.   Alımlı olan bu lif modelini sizlerle paylaşıyorum.

Çeyizlik örgü lif

Çeyizlik lif modeline ihtiyacınız varsa işte şık bir örgü lif modeli.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü lif değişik ve güzel durmuştur.   Farklı ve güzel olan bu lif modelini sizlerle paylaşıyorum.

Yıldızlı örgü lif modeli

Sevgili hanımlar elimizde çok şık ve çok güzel olan bir örgü modeli bulunmaktadır.   Şimdiki yayınımızda sizler için lif  yayınımız var.   Evet hanımlar örgü lifimiz tığ ile işlenmiş olan bir örgü modelidir.   Lifimiz ortadan işlenmeye başlamış  lifimiz arttırılarak işlenmiş olan bir lif modelidir.   Yıldız şeklinde işlenmiş olan bu...

Sarı beyaz örgü lif

Çeyizlere örmek ve günlük yaşamda kullanmanız için sizlere çok güzel olan bir lif modeli bulunmaktadır.   Tığ ile işlenilmiş olan bu örgü lif modelini çok beğeneceksiniz.   İşte el örgüsü lif modeli.

Çiçekli örgü lif modeli

Hanımlar elimizde sizler için şık ve güzel olan bir örgü lif modelidir.   Tığ ile işlenilmiş olan örgü lif modelimiz çok gösterişli durmuştur.   Pembe,beyaz ve yeşil olan bu örgü lif modeli şık ve alımlı durmuştur.   İşte örgü lif modeli.  

Pembe beyaz örgü elbise lif

Malzemeler: *Beyaz lif ipi *Pembe lif ipi *18 numara örgü tığı YAPILIŞI: İlk olarak zincir çekiyoruz.. Daha sonra çekilen zincirin üzerine fıstık yapıyoruz. Çok güzel olan bu elbise lifini sizlerle paylaşıyoruz. İşte örgü lif.

Gelinlik ve damatlıklı lif

Lif örgü modellerine her gün yeni bir model ekleniyor. Bugünde sizler için şık ve güzel olan bir gelinlik ve damatlık modelinde lif yayınlıyoruz. Değişik ve şık olan bu lif modelini sizlerle paylaşıyorum.

Elbiseli örgü lif

Lifler örgünün en vazgeçilmez ürünüdür.   Tığ ile işlenildiğinden çok kolay işlenilmiş olan bir örgü modelidir.   Renkli iplikler ve tığ  ile işlenilmiş olan örgümüz çok güzel olan bir örgü modelidir.   İşte örgü lif modeli.

Gelin damat lif modeli

Sevgili hanımlar elimizde çok güzel olan bir örgü lif modeli bulunmaktadır.   Örgü lifimiz gelin damat lifimiz çok şık ve güzel olan bir lif modelidir. Son yıllarda çok moda olan gelin damat lifleri oldukça şık ve kullanışlı bir örgü lif modelidir.   Çeyizlik olan örgü lif modellerimiz oldukça...

Renkli örgü lif modeli

Farklı değişik ve şık olan örgü lif modelleri  bayanların pek ilgisini çekmektedir.   Tığ ile işlenilen lifler bayanların kolay işleyebildiği örgü modelidir.   İşte örgü lif modeli.

Çilekli lif modeli

Çilek tarzı işlenilmiş olan lif modeli tığ ile işlenilmiş olan bir lif modelidir.   Farklı iplik renkleri kullanılarak işlenilmiş olan örgü lif modeli şık duran bir lif modelidir.   Değişik lif modeli örmek isteyen bayanlar için ideal olan lif örneğini sizler için yayınlıyorum.   İşte lif örneği.

Çeyizlik örgü lif modelleri

Çeyizlere çok güzel olan bir örgü lif modeli örmeye ne dersiniz ? Farklı değişik ve güzel olan lif modelleri çeyizlerinize ayrı bir ahenk kazandırcaktır hanımlar.. İşte örgü lif modelleri...  

Çiçek motifli örgü lif örneği

Bayanlar elimizde değişik olan bir örgü lif örneği modeli bulunmaktadır.   Lifler el örgülerinde en çok ilgiyi çeken örgü modelidir.   Değişik güzel ve kullanışlı olan liflerin her gün bir modeli çıkmaktadır.   Bugünki örgü lif modeli değişik ve güzel olan bir lif modelidir.   İşte örgü lif modeli.

Beyaz pembe örgü lif modeli

Örgü lif modellerinden bu sefer farklı ve güzel olanı sizler için yayınlıyoruz. Değişik ve güzel olan bu örgü lif örneğimiz tığ ile işlenilmiş olan bir lif modelidir. Orta bölümden işlenmeye başlayan değişik kullanışlı olan bu lifimiz değişik ve güzel durmaktadır. Sizlerde farklı ve güzel olan bir...

Sonraki Sayfa »